Успішний виступ ансамблю «Ордана» у Києві

  10 листопада 2018 року народний аматорський ансамбль української пісні «Ордана» Тальнівського районного будинку культури взяв участь у святі народного хорового мистецтва «Дарничанка» скликає друзів», присвяченого 150-річчю Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка. Захід проходив в м. Києві у Центрі художньої та технічної творчості «Печерськ».

  Ця творча імпреза є щорічною і проводиться за підтримки Міністерства культури України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка та Національної Всеукраїнської музичної спілки. Її учасники – провідні аматорські та професійні колективи України.

  Ансамбль «Ордана» гідно представив пісенну культуру Шевченкового краю і приніс насолоду численним шанувальникам народного хорового мистецтва – киянам та гостям столиці.

  Разом з колективом взяла участь у заході голова районної ради Валентина Любомська, яка в своєму виступі зазначила, що сьогодні, славний трипільський край, представляє кращий колектив Тальнівщини - ансамбль «Ордана». А працівники культури: «Це люди, які за покликанням душі ідуть співати, танцювати, пишуть книги. І це наша сила, наша духовна сила України. Тому, що не даремно кажуть, що культура – це душа нації».

  Валентина Олександрівна подякувала організаторам свята за теплоту, душевну радість та вручила квіти керівнику ансамблю «Дарничанка», професору, секретарю Національної Всеукраїнської музичної спілки, заслуженому працівнику культури України Петру Андрійчуку.

  Петро Олександрович зауважив, що велика честь, коли очільник району приїздить разом із творчим колективом, відразу відчувається підтримка галузі культури в районі та аматорів, які беруть участь в колективах.

  А 12 листопада на адресу голови районної ради Валентини Любомської та голови районної державної адміністрації Василя Клименка надійшли листи-подяки від керівника ансамблю «Дарничанка» Петра Андрійчука, який  щиро дякує за підтримку народного аматорського ансамблю української пісні «Ордана» під керівництвом заслуженого працівника культури України Миколи Вовка. Бажає подальших успіхів у благородній справі і сподівається на подальшу співпрацю.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись