Урочистості з нагоди професійного свята державної служби

 23 червня 2018 року відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята та 100-річчя запровадження державної служби. З вітальним словом до працівників та ветеранів державної служби звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, голова районної ради Валентина Любомська.

 Голова районної ради Валентина Любомська привітала від імені депутатів районної ради та виконавчого апарату, зазначила: «Щоденна сумлінна праця на державній службі завжди була і залишається потрібною та корисною громадянам. Діяльність на державній службі особлива. Адже з одного боку держслужбовець володіє широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.Серед реформ, які сьогодні здійснюються в Україні, важливе місце посідає реформування державного управління та перетворення державної служби на якісну сервісну інституцію. Кожен державний службовець на своєму місці  виступає  єднальною ланкою між владою і народом, знає  його біди та проблеми, намагається  знаходити  шляхи їх вирішення. Це робота, яка потребує компетентності, ініціативи, творчого ставлення до справи, відповідальності, бажання служити людям та справжньої відданості. Вся ваша праця налаштована для людей і заради людей.Переконані, що спільними зусиллями органів влади і місцевого самоврядування ми досягнемо вагомих результатів у соціально-економічному та культурному розвитку нашого району, розв’язанні повсякденних проблем його мешканців, подальшій розбудові України. Пам’ятаймо своє високе призначення – вірно і чесно служити державі та  своєму народу.Приємно також відзначити, що державні службовці Тальнівщини є творчими і активними людьми - вміють і писати, і співати, і вишивати і займатись спортом, пропагуючи здоровий спосіб життя.»

  Валентина Олександрівна побажала всім міцного здоров'я, натхнення, витримки від життєвих випробувань, невичерпної енергії, світлих обріїв, миру і  добра, щоб дії були мудрими,  щоденна робота викликала повагу та довіру громадян, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного професійного обов’язку.

  Кращим працівникам державної служби були вручені Почесні Грамоти  та Подяки районної державної адміністрації та районної ради і квіти.

 Зокрема, Почесними Грамотами Тальнівської районної державної адміністрації і районної ради: за високий професіоналізм, багаторічну, сумлінну працю в органах виконавчої влади та з нагоди Дня державної служби нагороджено: Захарчука Віталія Володимировича начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації; Коваль Ларису Вікторівну – начальника відділу освіти райдержадміністрації; Шпичак Наталію Вікторівну – начальника фінансового управління райдержадміністрації;

  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у забезпечення соціального захисту населення району та з нагоди Дня державної служби: Загоруйко Тетяну Михайлівну – головного державного соціального інспектора відділу контролю управління соціального захисту населення райдержадміністрації та Мороз Людмилу Валеріївну – начальника відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

  за сумлінну результативну працю, особистий внесок у розвиток освіти району та з нагоди Дня державної служби Пироженко Валентину Андріївну – юриста групи по централізованому обслуговуванню загальноосвітніх шкіл та інших закладів освіти, які перебувають в управлінні відділу освіти райдержадміністрації, пенсіонера державної служби.

  Оголошено Подяки Тальнівської районної державної адміністрації і районної ради: за сумлінну працю, високий професіоналізм в органах виконавчої влади та з нагоди Дня державної служби: Дровосік Світлані Анатоліївні – адміністратору відділу надання адміністративних послуг Тальнівської районної державної адміністрації; Цибульку Андрію Андрійовичу – головному спеціалісту з запобігання і протидії корупції та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації; за сумлінну працю в органах виконавчої влади, особистий внесок у забезпечення підготовки і проведення заходів райдержадміністрацією на високому організаційному рівні та з нагоди Дня державної служби Кулик Анні Олегівні – головному спеціалісту відділу організаційно-інформаційної діяльності апарату  райдержадміністрації.

  Від ветеранів державної служби виступили Анатолій Антонович Кравчук, Леонід Васильович Єгоров та Анатолій Якович Комар, які побажали молодим державним службовцям бути професійними і чесними та відповідально відноситися до своєї роботи. Побажали міцного здоров’я, злагоди, добра і миру.

  Музичним дарунком для всіх присутніх були пісні у виконанні народного аматорського вокального тріо «Дожниця» районного будинку культури.

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись