Урочистості з нагоди Дня рятівника

Хвала всім тим, хто мрій своїх не зрадив!
                                                        Хвала умілим і натрудженим рукам!
                                                        Усім, кого в біді зустріти радий –
                                                        Хай вам щастить! Хвала рятівникам!

  17 вересня 2018 року в залі засідань районної ради  відбулися урочисті заходи з нагоди Дня рятівника. Захищати Батьківщину та її громадян від пожеж та надзвичайних подій завжди було благородною справою. Своєю повсякденною, самовідданою працею, пов’язаною з ризиком для життя, наші рятувальники завжди готові прийти на допомогу та виконати найважливіше своє завдання – врятувати та захистити життя людини. Люди цієї професії славляться своєю людяністю, добротою та турботою про людей.

 Бути рятівником нелегко. Людина повинна мати не тільки фахову підготовку і фізичну форму, а й велику мужність та відвагу, вміння приймати відповідальні рішення та ризикувати, жертвувати особистим, задля інших та миттєво приходити на допомогу, незалежно від ступеню загрози.

 З нагоди професійного свята присутніх у залі рятувальників вітав начальник Тальнівського районного сектору Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Черкаській області, підполковник служби цивільного захисту Олег Слизький.

 Олег Іванович подякував районній раді, райдержадміністрації, міському та сільським головам за фінансову підтримку, яку вони надають рятівникам Тальнівщини. З повагою згадав ветеранів служби і вручив їм подяки та квіти. А також подякував усім рятівникам підрозділу за вірність  обов’язку, витримку, стійкість і відвагу. Присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих рятувальників та рятувальників, які загинули при ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

 Зі словами привітань до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Василь Клименко та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук. Вони привітали ветеранів та особовий склад із Днем рятувальника та вручили Почесні Грамоти та Подяки районної ради та райдержадміністрації.

 Зокрема, Почесною Грамотою Тальнівської райдержадміністрації та районної ради  за сумлінне і високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята Дня рятівника нагороджено Бурковецьку  Наталію Вікторівну – начальника  групи пожежно-рятувальних робіт 13-ї державної пожежно-рятувальної частини  Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Черкаській області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту;

Коренко Аллу Петрівну – провідного інспектора Тальнівського районного сектору Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Черкаській області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту.

  Оголошено Подяки Тальнівської райдержадміністрації та районної ради  за сумлінне і високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята Дня рятівника:

Матющенку Василю Анатолійовичу – пожежному-рятувальнику 13-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Черкаській області, прапорщику служби цивільного захисту;

Слісаренку Руслану Миколайовичу – командиру відділення 13-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Черкаській області, прапорщику служби цивільного захисту.

 Із професійним святом рятівників вітав міський голова Олексій Юрченко та вручив Почесні грамоти та Подяки від виконавчого комітету Тальнівської міської ради.

 Також рятівників району привітав представник Управління ДСНС у Черкаській області Руслан Кравцов, а працівникам, які перебувають на службі  десять, п’ятнадцять та двадцять років вручив медалі.

 Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка подякував рятівникам за службу та побажав мирного неба над головою, міцного здоров’я та всіляких гараздів.

 Зі словами вітань виступив ветеран пожежно-рятувальної служби Тальнівщини 80-річний Борис Антонович Токар. Присутнім у залі показали відеоролик, який продемонстрував життя рятувальників Тальнівщини в різні часи. А пісенні дарунки прозвучали у виконанні працівників районного будинку культури.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись