Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

   7 грудня 2018 року відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. Присутніх привітали голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко та вручили високі нагороди.

  За традицією з нагоди Дня місцевого самоврядування підводяться підсумки роботи та нагороджуються кращі представники органів місцевого самоврядування всіх рівнів, чий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток територіальних громад був найвагомішим.

 Районною конкурсною комісією підведено підсумки районного конкурсу на кращу територіальну громаду. Комісією відмічено, що за підсумками 2016 року Білашківська громада зайняла друге місце, а за підсумками 2017 року Майданецька громада – третє місце в обласному конкурсі. Визначаючи переможця районного конкурсу за підсумками 2018 року переможці попередніх двох років не враховувались. За підсумками конкурсу  визначено переможців.

 За зайняте 3 місце в районному конкурсі нагороджено Почесною Грамотою райдержадміністрації і районної ради та грошовою премією в розмірі 5 тисяч грн. територіальну громаду  Вишнопільської сільської ради.

 За зайняте 2 місце в районному конкурсі нагороджено Почесною Грамотою райдержадміністрації і районної ради та грошовою премією в розмірі 10 тисяч грн. територіальну громаду Кобринівської сільської ради.

  За зайняте 1 місце в районному конкурсі нагороджено Почесною Грамотою райдержадміністрації і районної ради та грошовою премією в розмірі 15 тисяч грн. територіальну громаду Мошурівської сільської ради.

 Від голів районної ради та райдержадміністрації вручено подяки депутатам Черкаської обласної ради такого змісту: «Тальнівська районна рада та районна державна адміністрація вітають Вас з Днем місцевого самоврядування!

  Висловлюємо щиру вдячність за вагомий особистий внесок у вирішення завдань соціально-економічного та культурного розвитку району, активну та результативну роботу з метою захисту інтересів тальнівчан! Саме Вам випала почесна місія - представляти і відстоювати інтереси нашої громади у владі,  знати  проблеми жителів району  і докладати максимум зусиль для їх вирішення. Ваша наполеглива і самовіддана  праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток Тальнівщини та України в цілому, якого очікують всі жителі району!

 Дякуємо Вам за чуйність і здатність співпереживати, вміння і бажання підтримати тих, хто цього потребує. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться Вам сторицею.

 Бажаємо Вам здоровя, процвітання, невичерпної енергії та благополуччя!»

  Почесною Грамотою Верховної ради України за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджено Кобринівського  сільського голову  Книша Юрія Борисовича.

 Ювілейну відзнаку „200 років з Дня народження Т.Г.Шевченка” за багаторічну сумлінну працю вручено  керуючому справами виконавчого апарату районної ради  Карпуку Віталію Петровичу.

 Почесною Грамотою Черкаської обласної державної адміністрації і обласної ради за особливі заслуги у здійсненні ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджено голову районної ради  Любомську Валентину Олександрівну.

 Також Почесними Грамотами Черкаської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, особистий внесок у забезпечення здійснення ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, активну громадську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджено Лоташівського  сільського  голову Поліщука Сергія Васильовича та голову постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку Дімітрова Олександра  Степановича.

  Потім голова районної ради Валентина Любомська за дорученням першого заступника голови обласної ради  Валентина Тарасенка вручила Почесні Грамоти Черкаської обласної ради депутату Тальнівської районної ради Танцюрі Володимиру Васильовичу за вагомий особистий внесок у соціально-економічний  розвиток територіальних громад області, активну депутатську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування та головному спеціалісту з питань електронного документообігу та інформаційного забезпечення діяльності районної ради організаційного відділу виконавчого апарату Тальнівської районної ради Гаюн Ніні Миколаївні за вагомий особистий внесок у забезпечення ефективної діяльності органів місцевого самоврядування області, сумлінну працю і високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

 Вітаючи зі святом Валентина Любомська відмітила співпрацю з районною державною адміністрацією та зазначила, що  Василь Петрович Клименко розпорядженням Президента України призначений головою Маньківської райдержадміністрації, а до призначення головою Тальнівської райдержадміністрації працював сільським головою і привітала його з сьогоднішнім святом та з Днем Збройних Сил України, адже Василь Петрович є учасником АТО. Подякувала йому з співпрацю і відмітила, що в них нерідко було різне бачення вирішення питань соціально-економічного розвитку районної громади, вони дискутували в неї чи в нього в кабінеті, доходили до спільної думки і працювали над вирішенням. Не було жодного разу, щоб вони непорозуміння переводили в політичну площину, а навпаки  діяли виважено, відповідально перед громадою. Побажала Василю Петровичу на теренах Маньківщини плідної і результативної діяльності.

 Голова районної спілки прикордонників Мельник Микола Якович від імені Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота вручив нагороду «100 років на варті кордону» Легедзинському сільському голові Гульченку Сергію Петровичу.

 А музичні вітання для всіх присутніх линули у виконанні народного аматорського тріо «Дожниця» та бандуристки Ангеліни Щербини.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись