Урочистості з нагоди 90-річчя коледжу

  Урочисті заходи із відзначення 90-річного ювілею Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського національного університету садівництва відбулися 9 листопада 2017 року в районному будинку культури.

  Гостей, студентів та працівників коледжу зустрічали з привітальною хореографічною композицією вихованці Тальнівського будівельно-економічного коледжу.

  Студенти навчального закладу вручили запашні короваї людям, які працювали на благо коледжу та фінансово допомагають сьогодні: почесному директору коледжу Івану Григоровичу Куяну, меценату Володимиру Петровичу Мовчану, директору СТОВ «Колос» Людмилі Денисівні Кутовій.

  Історію, життєвий шлях коледжу присутнім протягом заходу транслювали у відео-сюжеті.

  Найперші слова привітань зі сцени лунали від господаря свята – директора закладу, доцента, кандидата економічних наук Андрія Андрющенка. У своїй промові Андрій Миколайович згадав полеглих у боях на Сході України. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанувати їх світлу пам’ять.

  Директор коледжу також запевнив, що працівники та студенти будуть працювати, щоб зберегти і примножити славні традиції навчального закладу.

  До вітань долучилась колишня випускниця коледжу, нині голова районної ради Валентина Любомська, яка зазначила:

- Сьогодні особливий день для багатьох поколінь випускників, для викладачів, для всіх, чия доля пов’язана із Тальнівським будівельно-економічним коледжем. Особливий він і для мене. Багато років тому цей заклад, тоді ще Тальнівський будівельний технікум, проводжав мене у доросле життя.

  Тим більше хвилюючий для мене цей виступ. Це непросто слова вдячності педагогічному колективу, визнання їхнього високого професіоналізму, це, насамперед, найщиріші спогади із юності. Спогади про незабутню атмосферу родинності і дружби, гарних традицій, взаєморозуміння, пізнання нового, творчості, прагнення до розвитку особистості. Всі ці найкращі напрацювання з роками лиш збагачувалися мудрістю і досвідом Сьогодні заклад дуже змінився, змінилися підходи у навчанні, у вихованні, але незмінною залишилася непідробна щирість, яка завжди відзначалася у спілкуванні  викладачів з молоддю. Як і багато років тому, сюди хочеться повертатися знову і знову. За мудрою порадою, за підтримкою, а також поділитися своїми досягненнями й успіхами. Ні для кого не секрет, що коледж славиться своїми успішними випускниками.

  Спасибі вам, шановні педагоги, за таку школу життя. Спасибі за те, що бережете традиції закладу, розвиваєте їх і збагачуєте. Підтвердження цьому – популярність і престижність закладу, який обирає сучасна молодь. Це справжня оцінка вашої праці.

  Коледж має, дійсно, славну 90-річну історію, якою по праву пишаються не лише викладачі та студентство, а й всі тальнівчани. Ви тільки погляньте, скільки сьогодні тут гостей. Це всі, кому небайдужа доля навчального закладу.

 І ми всі ним пишаємося. Пишаюся і я, що перший і найважливіший крок у доросле життя я зробила саме тут, як студентка і випускниця. Пишаюся як тальнівчанка, що саме у нашому місті є такий навчальний заклад, який дає ґрунтовну базу знань, і сюди їдуть навчатися з різних куточків України.

  Та сьогодні я маю слово як голова Тальнівської районної ради. Від імені громади району, від депутатського корпусу районної ради я щиро вітаю всіх присутніх із таким прекрасним святом – ювілеєм нашого коледжу. Вітаю директора Андрія Миколайовича, вітаю викладачів, ветеранів, усіх працівників закладу,  випускників усіх поколінь, студентство – нашу прекрасну молодь, які щодень під мудрим вашим керівництвом, шановні педагоги, пишуть історію сучасності закладу. І вона така ж вагома, багатогранна, сповнена перспектив, як і в усі десятиліття діяльності коледжу. Бажаю усім нових здобутків, досягнень, успіхів. Повноцінного розвитку, удосконалення, завоювання нових вершин під мирним небом рідної України.

  Після привітання Валентина Олександрівна нагородила Почесною Грамотою Тальнівської райдержадміністрації і районної ради директора ВСП Тальнівського будівельно-економічного коледжу УНУС Андрющенка Андрія Миколайовича за сумлінну, результативну працю, особистий внесок у виховання студентської молоді, високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди 90-річчя навчального закладу. Почесними Грамотами Тальнівської районної державної адміністрації і районної радиза багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток освіти району, активну громадську діяльність та з нагоди 90-річчя навчального закладу нагороджено Горпинченка Віктора Володимировича, Даценко Тетяну Автономівну, Копійченко Надію Олександрівну. Та від себе особисто, як від випускниці, подарувала навчальному закладу принтер та вручила його директору Андрію Миколайовичу.

  До слів привітань приєдналася заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак.

- Дорога колежанська родино! Вітаю випускників усіх часів і поколінь, сьогоднішніх студентів, викладачів, працівників та ветеранів з великим ювілеєм коледжу. Оці слова, що сьогодні звучать, ось ці квіти що зараз в руках у студентів та викладачів  це є свідченням того, що ваш навчальний заклад є авторитетним, що його пам’ятають, шанують. Попри велику цифру «90» коледж завжди залишиться молодим душею. Адже сюди щорічно приходять все нові і нові молоді студенти. Вони навчаються для того, щоб йти у світ і будувати нову сучасну Україну. Дякую викладачам різних років за вашу невтомну працю. Теперішнім студентам зичу доброго здоров’я, наснаги і віри. Будьте будівничими своєї держави. За вами її майбутнє!

  Також Тетяна Олександрівна вручила від Тальнівської райдержадміністрації подарунковий сертифікат для закупівлі канцелярського приладдя.

  Міський голова Олексій Юрченко привітав та  нагородив Почесними Грамотами виконавчого комітету Тальнівської міської ради викладачів та  працівниківзакладу.

 До щирих вітань також приєдналися представники Уманського національного університету садівництва,  заступник декана факультету економіки і підприємництва, доцент Цимбалюк Юрій Анатолійович та проректор з науково-педагогічної роботи, доцентМальований Михайло Іванович,колишній директор коледжу Іван Григорович Куян, директор економіко-математичного ліцею Валентина Никифорівна Тресницька, директор Тальянківського агротехнічного коледжу Крошка Віктор Олександрович, ветеран педагогічної праці Лариса Федорівна Пономарьова, випускники коледжу різних років.

 Ведуча надала окреме слово керівникам підприємств, що надають матеріальну допомогу для розвитку матеріально-технічної бази закладу, а саме Лілії Мовчан та Людмилі Кутовій.

 В святкуванні ювілею взяли участь депутати районної ради Синьогуб Володимир Миколайович, який в свій час також працював в коледжі викладачем, Мельник Валентина Михайлівна, яка привітала всіх присутніх з ювілеєм та подякувала за збір допомоги продуктів та речей хлопцям у зону АТО,  Якименко Людмила Анатоліївна, яка була режисером – постановником даного свята.

 Під час проведення святкового концертутепло вітали колектив коледжу почесні гості та випускники, які вручали цінні подарунки.

 Піснями вітали гостей в залі народний аматорський ансамбль української пісні «Ордана», народний фольклорно-етнографічний гурт «Оріяни», жіночий вокальний народний аматорський ансамбль «Тальнівчанки», фітнес-клуб «Енергія» подарував танцювальні номери.

  Активну участь у підготовці і відзначенні ювілею взяли колектив коледжу, колектив районного будинку культури, голова районної ради Валентина Любомська, депутат районної ради Сергій Тульчинський, начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Віталій Захарчук, керівники сільськогосподарських підприємств та приватні підприємці: Людмила Кутова, Анатолій Скіченко, Олег Назаренко, Андрій Маленко.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись