6 березня  2015 року Тальнівщина відзначила 201 річницю від дня народження Т.Г.Шевченка, 71 річницю визволення району від німецьких окупантів та Міжнародний Жіночий День 8 Березня. Т.в.о. першого заступника  голови райдержадміністрації Володимир Гречка, голова районної ради Наталія Руснак, міський голова Олександр Біленко, депутати районної та міської рад, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій міста, громадськість поклали корзини та квіти до погруддя Т.Г.Шевченка та на Пагорб Слави, де спочивають визволителі міста та району.

   Продовжились урочистості в залі Тальнівського районного Будинку культури. Т.в.о. першого заступника  голови райдержадміністрації Володимир Гречка привітав присутніх у залі з Міжнародним Жіночим Днем 8 Березня, який сказав: «Саме прекрасна половина людства, її краса та ніжність асоціюється з пробудженням природи, коли ласкаві промінчики жіночих усмішок якось по-особливому починають обігрівати спраглі від зимових холодів чоловічі душі.

  Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Ми схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати свої найкращі якості близьким людям: душевне тепло, щедрість, людяність.

  Ваша енергія додає нам нові сили, допомагає стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає нам, чоловікам.

  Важко уявити наше життя без вас – красивих, розумних і мудрих тальнівчанок. Завдяки вашим таланту, працьовитості та енергії Тальнівський район та місто з кожним роком стають ще гарнішим та благоустроєнішим.

  Ви - жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни».

  Голова районної організації ветеранів війни та праці Василь Білозор коротко розповів про  часи  окупації та звільнення району від німецьких окупантів.

 Також силами художніх самодіяльних колективів району було дано змістовний тематичний концерт.

Фотозвіт

Повернутись