Урочистості до Дня працівників освіти

   30 вересня 2016 року в районному будинку культури відбулося урочисте зібрання освітян району з нагоди свята – Дня працівників освіти.

  Вітали працівників освіти району голова районної ради Валентина Любомська та голова райдержадміністрації Василь Клименко.

   За сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, значний особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління ними було вручено нагороди. Зокрема, ювілейну медаль «25 років незалежності України» - Доманіцькій В.В., учителю іноземної мови Тальнівського економіко – математичного ліцею,  Подяку Міністерства освіти і науки України – Синьогубу  В. М., депутату районної ради, колишньому начальнику відділу освіти райдержадміністрації, Нерубайському В. А. - директору, учителю української мови і літератури Тальнівського  навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - гімназія», Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради - Михайловій Т.В., Півторак Т.І., Поліщук Л.Л., Кондратюк О.А., Подяки районної державної адміністрації і районної ради - Мамализі А.М., Лацині Л.М., Безчастній Т.П., Проценко Л.В.

   Також було відзначено навчально-виховні заклади за підсумком  районного конкурсу «Школа року». Почесними грамотами райдержадміністрації і районної ради та  грошовими сертифікатами, які будуть профінансовані відділом освіти нагороджено:

Серед міських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів:

за ІІІ місце -Тальнівський економіко-математичний ліцей, директор Тресницька     В. Н.;

за ІІ місце– Тальнівська загальноосвітня школа №2, директор Солошенко Т. В.

за І місце -  Тальнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа    І-ІІІ ст. №1-гімназія», директор Нерубайський В. А.

Серед сільських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів:

за ІІІ місце  – Кривоколінський навчально-виховний комплекс, директор Мудра Л. М.

за ІІ місце –Мошурівська загальноосвітня школа, директор Нишпора  В. М.

за І місце   – Вишнопільська загальноосвітня школа, директор Лиса  Т. Г.

 Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів:

   за ІІІ місце – Глибочківський навчально-виховний комплекс, директор Дробина В. М.

за ІІ місце – Тальнівська загальноосвітня школа №3, директор Качан  В. О.

   за І місце – Зеленьківська загальноосвітня школа, директор  Звіряка Л. А.

  Валентина Любомська від імені депутатів районної ради подякувала освітянам за сумлінну і таку необхідну працю, за ентузіазм і натхнення в роботі. Зазначила, що спільно з райдержадміністрацією, органами місцевого самоврядування, керівниками господарств та підприємств робили і продовжать робити все можливе, щоб поліпшувались умови праці  і навчання учнів, бо збудувати сильну державу можна лише за умови виховання високоосвічених і свідомих громадян. В підтвердження цього навела декілька цифр. Зокрема, що з районного бюджету на дофінансування державних зобовязань  в частині  видатків на заробітну плату вчителів направлено 5 млн грн.. Крім того на утриманні районного бюджету позашкільна освіта, спортивна школа, методичний кабінет, централізована бухгалтерія  та інші структури по обслуговуванню галузі   це  6 млн 255 тис грн.. Незважаючи  на  нелегкий фінансовий стан , ми все ж намагаємось направляти кошти на поліпшення умов праці педагогів і навчання учнів. Це співфінансування з обласним бюджетом, за підтримки обласних депутатів Копійченка В.П., Підгорного А.В., Скіченка А.П. -  700 тис на придбання шкільного автобуса, загальна вартість якого 1 млн 680 тис грн., на придбання шкільних наборів ЛЕГо з програмним забезпеченням в сумі 200 тис грн..загальна вартість 400 тис. на комплексний ремонт системи опалення та утеплення Тальнівського НВК «загальноосвітня школа №1- гімназія» - 290 тис.грн, загальна вартість 2 млн 890 тис грн..

   Побажала всім  міцного здоров'я, щастя, оптимізму, миру і злагоди, щоб у всіх оселях панувало добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага.

  Також вітала зі святом освітян  в.о. міського голови Топтун І.М.

   Начальником відділу освіти Коваль Л.В. було вручено Грамоти українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Почесні грамоти, дипломи і подяки управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації,  Грамоти  Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської  молоді Черкаської обласної ради, Почесну грамоту управління у справах, сім’ї, молоді та спорту. Вручено відзнаку «Імідж освіти Тальнівщини» Юлдашевій Л.П., Нерубайському В.А., Томащуку   С.В.

  Голова постійної комісії районної ради Ковальов А.К. вручив відзнаки переможцям районного дослідницько-краєзнавчого проекту «Мальовнича Тальнівщина».

  Завідувач районного методичного кабінету Лобова С.В. вручила за серію цифрових ресурсів дипломи управління освіти і науки облдержадміністрації та сертифікати Черкаського інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

  Вітала освітян  голова районної ради  Профспілки працівників освіти і науки Нестругіна Л.М. та вручила Почесну Грамоту Президії Черкаського обкому профспілки працівників освіти і науки України, відзнаки «Засвіти вогонь учительського серця».

  На адресу освітян звучали пісні, вокально-хореографічні, танцювальні композиції, художні номери, підготовлені працівниками культури.

Повернутись