Урочистості до Дня Державного прапора та Дня незалежності України

   Сьогодні актив Тальнівського району взяв участь в урочистостях з нагоди головних державних свят Дня незалежності та Дня Державного прапора України. Перед початком офіційної частини заходу в залі лунала українська музика, а гості з цікавістю роздивлялися прикрашену державною символікою  залу районного Будинку культури.

   Під звуки Гімну України всі встали, розділяючи величність свята. Ведучі запросили до вітального слова голову райдержадміністрації Юрія Нечая та заступника голови райради Лесю Рушай. Потім керівництво району провело церемонію нагородження.

   Почесні грамоти Черкаської районної ради та Черкаської районної державної адміністрації до Дня Незалежності України отримали 11 осіб поважних та шанованих жителів району.

  В своєму вітальному слові заступник голови  райради Леся Рушай зазначила, що наше зібрання проходить у найскладніший період сучасної України - проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Така ціна за прагнення наших громадян до гідного життя у цілісній, незалежній, демократичній та процвітаючій державі.

  За цих обставин надзвичайно важливим є консолідація суспільства, зміцнення  виховного а патріотичного потенціалу.

  Не раз довелося українському народові боронити рідну землю від поневолювачів, будувати величні собори, монументальні споруди, прикрашаючи державу й несучи її славу крізь віки. Тисячі синів і дочок України віддали своє життя за те, щоб країна була вільною. Тисячі борців за свободу йшли тернистим шляхом, вселяючи віру в перемогу, в те, що прийде час, коли «встане правда, встане воля».

   Також присутні хвилиною мовчання засвідчили шану тим, хто у різні часи історії поклав своє життя за волю і незалежність України, становлення української державності.

  Щирими українськими піснями всіх присутніх вітали талановиті аматори районної сцени.

Повернутись