Урочисті заходи з нагоди Дня захисника України

  13 жовтня 2017 року в Тальнівському районному будинку культури  відбулись урочисті заходи з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва. Це день пам’яті і пошани всіх, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України. У цей день ми висловлюємо подяку всім захисникам  нашої Вітчизни, які у складі Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Національної гвардії України, Служби безпеки України, добровольчих батальйонів захищають  територіальну цілісність України.

  Голова Тальнівської районної райдержадміністрації Клименко Василь Петрович, депутат районної ради, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Маринченко Тетяна Іванівна та міський голова Юрченко Олексій Віталійович привітали та нагородили відзнаками та почесними грамотами учасників бойових дій на Сході України, волонтерів та працівників районного військового комісаріату, зокрема «За активну громадянську позицію, значний особистий внесок у підтримку української армії, надання волонтерської допомоги учасникам АТО на Сході України, з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України» нагороджено медаллю за взірцевість у військовій службі 3-го ступеня Анатолія Левківського та Руслана Степового.

  Почесною грамотою Черкаської обласної ради «За активну громадську позицію, підняття патріотичного духу, виховання шани і любові до України та з нагоди Дня українського козацтва» нагороджено учасників антитерористичної операції на Сході України Василя Данилюка, Андрія Цибулька, Сергія Шкляренка, Віталія Чалого.

  Черкаською обласною ювілейною відзнакою «Холодний Яр» були нагороджені волонтери і учасники АТО Тальнівщини Анатолій Левківський, депутат районної ради  Валентина Мельник, Сергій Нікітенко та Роман Шевченко.

  В заході також взяли участь депутати районної ради Володимир Танцюра, Олександр Дімітров та Валентина Мельник,  які разом з головою громадської ради при районній державній  адміністрації Тетяною Бугою поклали квіти до пам’ятника гетьманам. А до погруддя Т.Г. Шевченка право покласти квіти надали сільським головам с. Білашки Чмизі Любові Степанівні та с. Веселий Кут Козаченку Павлу Олександровичу.  

  По закінченні урочистої частини усі присутні мали змогу переглянути тематичну святкову програму присвячену Дню захисника України, в якій взяли участь кращі творчі колективи району та міста.

  Шановні воїни, військовослужбовці, добровольці, волонтери, ветерани !

  Нехай це свято, додасть вам енергії та оптимізму, прагнення примножувати свій внесок  у будівничий потенціал  та оборонну міць нашої держави !

Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись