Урочисті заходи до Дня захисника України

Напередодні святкових вихідних, 12 жовтня2018 року, у Тальнівському районному будинку культури відбувся урочистий захід приурочений Дню захисника України та Дню  українського козацтва. 

Розпочався захід з презентації Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної службиУкраїни імені генерал-майора Ігоря Момота.

Персонал центру розповів про переваги та перспективи служби за контрактом у прикордонному відомстві. Також присутнім школярам, студентам продемонстрували відеофільми про навчальні заклади, які готують молодших спеціалістів. 

Після презентаційної частини молодь мала змогу оглянути виставку зброї, індивідуальних спецзасобів, інженерного приладдя та іншогообладнання, яке прикордонники щоденно використовують у службовій діяльності. Також учасникам заходу продемонстрували виступ кінологів з німецькою вівчаркою.

В урочистій частині голова райдержадміністрації Василь Клименко і керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук привітали присутніх та здійснили нагородження відзнаками, подяками і почесними грамотами учасників бойових дій на Сході України, волонтерів, громадських активістів. Зокрема були нагороджені Черкаською обласною ювілейною відзнакою «Холодний Яр» волонтер Тальнівщини, голова військово-патріотичного клубу «Гайдамаки» Станіслав Волощук; відзнакою Президента України –директор Державного історико-культурного заповідника Трипільська культура Владислав Чабанюк за багаторічну, сумлінну працю у галузі культури та мистецтва, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, за гуманітарну участь в АТО, участь у патріотичному вихованні молоді та з нагоди Дня українського козацтва і Дня захисника України. 

На святі начальник Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби полковник Дмитро Коцеруба зі свого боку мав честь нагородити нагрудним знаком «100 років на варті прикордону» голову райдержадміністрації Василя Клименка, сільгоспвиробника, волонтера Руслана Лисенка, Легедзинського сільського голову  Сергія Гульченка, медаллю «100 років прикордонним військам України» сільгоспвиробника, волонтера Ігоря Стеценката пам’ятною відзнакою «25 років Центру Державної прикордонної служби» волонтера Володимира Швеця.

Також 14 жовтня Україна відзначатимевелике християнське свято – Покрови Пресвятої Богородиці.  З давніх-давен Пресвята Богородиця вважалася покровителькою славного війська козацького та всього українського люду. З вірою і надією до неї молитовно зверталися наші предки, покладаючись на її материнське заступництво та непереможну опіку. І сьогодні ми звертаємося за допомогою до високої покровительки українства, ревно просячи про мир, добро і суспільну злагоду на батьківській землі, про гідне і щасливе майбутнє рідного народу. Нехай Божа Матінка, яка є заступницею за весь людський рід, покриє своїм небесним покровомкожну українську домівку.

 Після урочистої частини відбувся святковий концерт, присвячений Дню захисника України,у якому взяли участь творчі колективи району.

 

Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись