Урочисте відкриття меморіальної дошки Царюку А.В.

    28 листопада 2014 року у Тальнівській загальноосвітній школі I-IIIст. №2 Тальнівської районної ради відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки ветерану війни та праці, «Відміннику народної освіти УРСР»та колишньому директору школи Царюку Андрію Васильовичу! 
   До дітей, педагогів, присутніх гостей звернулися голова районної ради Наталія Руснак, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Володимир Синьогуб, директор загальноосвітньої школи I-IIIст. №2, ветерани  педагогічної ниви району, які у своїх виступах високо оцінили діяльність Андрія Васильовича, його організаторські здібності, талант керівника. Андрій Васильович все своє життя віддано працював на користь району, держави і людей. Небагато знайдеться таких особистостей, як ця людина. Так, за роки його керівництва Тальнівським районним відділом освіти виросли тільки в місті нові приміщення школи-інтернату та шкіл  №1  і  №2. 

   Було висловлено вдячність педагогам-ветеранам за ідею увічнення пам’яті нашого земляка та підприємцям, педагогічному колективу школи, працівникам закладу за підтримку та допомогу у встановленні меморіальної дошки.

    Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано ветеранам, які працювали разом з Царюком А.В. – колишньому директору Мошурівської  загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ст. Кващенку І.Л. та  вительці Тальнівської загальноосвітньої  школи I-IIIст. №2 Довгань Н.М.

Фотозвіт

Повернутись