Учать делегації району в обласних заходах з нагоди відзначення 70-ти річчя визволення України від фашистських загарбників

    28 жовтня 2014 року делегація Тальнівського району на чолі з головою районної ради Наталією Руснак та  головою райдержадміністрації Юрієм Нечаєм взяла участь в урочистостях з нагоди  Дня визволення України від фашистських загарбників, які відбулися у Черкаській обласній філармонії. У заході взяли участь керівники області та міста, делегації районів, ветерани, молодь та небайдужі громадяни.

  В урочистих промовах, які звучали зі сцени, проводилися паралелі між сумними подіями Другої світової війни та українським сьогоденням. Як у сорокові роки двадцятого століття українцям довелося боротися із підступним загарбником, так доводиться це робити і нині.

   Керівники області  вручили учасникам бойових дій грамоти, подяки та пам’ятні ювілейні відзнаки з нагоди 70-річчя визволення України від фашистських загарбників. В тому числі ювілейною відзнакою «70 років визволення Черкаської області від фашистських загарбників» був нагороджений житель Тальнівщини Сатанівський Антін Михайлович, 12.07.1920 року народження, інвалід війни І групи, який є одним із визволителів Черкащини та залишився єдиним в Тальнівському районі з тих, хто був його визволителем. Пройшов бойовий шлях на передовій з 1941 по 1945 роки. Приймав участь в обороні Сталінграда. Бойовий шлях його склав сотні і тисячі кілометрів: Сталінград – Курська Дуга – Бєлгород – Харків – Кіровоград – Черкаси – Кишинів – Варшава – Берлін. За свій неоціненний подвиг в роки Великої Вітчизняної війни нагороджений двома орденами «Червоної Зірки», орденом «Вітчизняної війни», медалями «За відвагу», «За оборону Сталінграда», «За визволення Кишинева», «За взяття Берліна», «За Перемогу над Германією» і десятками інших нагород.

Повернутись