Участь Валентини Любомської в засіданні асоціації районних та обласних рад

  16 лютого відбулося розширене засідання Президії Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», приурочене 25-річчю діяльності Об’єднання.

  У заході взяли участь високопосадовці органів державної влади, зокрема Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ,  Лев Парцхаладзе, Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Костянтин Ващенко,  Голова Національного агентства України з питань державної служби та Олександр Мартиненко, Заступник Керівника Апарату Верховної Ради України. На урочисте засідання Президії була запрошена і голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська.

  Президією визначенні основні напрямки роботи Асоціації, що стосуються нормотворчого процесу. У цьому контексті затвердженні пропозиції про вдосконалення та напрацювання Асоціацією механізмів реалізації проекту Закону України «Про засади адміністративно-територіального устрою». Проголосовано за розробку та аналітичний супровід нормативно-правової бази у сфері реформування районного рівня органів місцевого самоврядування. Опрацьовуватимуться Асоціацією й законопроекти, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування, а саме зміцнення статусу службовця; управління землями та містобудівної діяльності; внесення змін до Бюджетного кодексу, в частині удосконалення порядку використання коштів ДФРР та інших децентралізаційних ініціатив. Також було визначене продовження співпраці з міжнародними організаціями у напрямку зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування України, питання ефективності використання коштів, які надходять за рахунок державної підтримки.

  Під час засідання Президії Української асоціації районних та обласних рад Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, зазначив:

  «Кожна реформа — в освіті, охороні здоров’я, наданні адміністративних послуг, плануванні територій – обов’язково опускається безпосередньо на місця, у громади. І від того, як імплементується реформа у громадах залежить її ефективність. Для подальшого просування децентралізації сьогодні маємо сконцентруватись на реалізації якісних проектів у регіонах та прийнятті необхідних законів – їх наразі 17, що мотивують до об’єднання та посилюють громади. В цьому контексті ключовою є співпраця з нашими партнерами – Всеукраїнською асоціацією районних та обласних рад, якій виповнилось 25 років».

  Під час засідання Президії Асоціації відбулося вручення грамот Верховної Ради України та відзнак Асоціації представникам органів місцевого самоврядування, державної влади та наукової галузі.  Приємно зазначити, що Грамотою Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» за вагомий особистий внесок у розвиток та зміцнення місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадську позицію нагороджено голову Тальнівської районної ради Валентину Любомську.

   Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись