Участь у сесії Тальнівської міської ради

3 листопада у міському центрі культури та дозвілля «Юність» відбулася чергова сесія Тальнівської міської ради.  Одним із питань на порядку денному був проект рішення фракції ВО «Свобода» про звернення Тальнівської міської ради до депутатів Черкаської обласної ради щодо змін в обласній комплексній програмі «Турбота» на 2014-2020 роки.

У роботі  сесії міської ради  взяли участь в якості запрошених голова районної ради Валентина Любомська, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, депутат районної ради Олександр Дімітров, представники громадськості міста та засобів масової інформації.

Після обговорення вищевказаного проекту звернення Валентиною Любомською було внесено пропозицію щодо доопрацювання вищезгаданого проекту звернення, а саме спільно з депутатами районної ради звернутися офіційним листом до Кабінету Міністрів України та депутатів Верховної Ради України щодо відновлення фінансування коштів з державного бюджету (а не з місцевого) для перевезень пільгових категорій, перелік яких встановлено відповідною Постановою КМУ.

Повернутись