Участь у фінальних обласних змаганнях у м.Городище

  25 травня 2019 року команда сформована з депутатів районної,  міської, сільських рад та сільських голів Тальнівського району взяла участь у фінальних обласних змаганнях, які відбулися в м. Городище.  

 Гарні результат наші земляки показали із футзалу, шашок, шахів, настільного тенісу.

 Команда з футзалу в складі Лоташівського та Глибочківського сільських голів Сергія Поліщука і Василя Мельника, депутатів Білашківської - Сергія Сатанівського і Олега Цимбала, Шаулиської - Віктора Маленка та керуючого справами районної ради Віталія Карпука поступились в півфіналі команді Чорнобаївського району і зайняла 4 місце.

 Депутат районної ради Микола Слободяник, вигравши в усіх суперників з шахів, став чемпіоном області і включений до збірної команди області для участі у Всеукраїнських змаганнях.

 В десятку найкращих увійшли депутати районної ради - Валентина Любомська (шашки), Володимир Танцюра (шашки), депутати міської ради - Леся Соловей (шахи), Анна Кулик (настільний теніс), керуючий справами виконавчого апарату районної ради - Віталій Карпук (настільний теніс).

  Вітаємо переможців та щиро дякуємо всім учасникам за те, що знайшли час і можливість, незважаючи на зайнятість, взяти участь у змаганнях і гідно представити Тальнівський район, який зайняв в обласних змаганнях загальнокомандне 7 місце.

                                                            Виконавчий апарат  районної ради.

Фотозвіт

Повернутись