Участь у акції "За чисте довкілля"

 

    Проблеми, пов’язані зі збереженням генетичного фонду нації та зміцненням здоров’я, в умовах сучасного деградованого довкілля вимагають докорінної зміни підходів до охорони навколишнього середовища як з боку держави так і всієї  спільноти.    

   Вплив людини на довкілля стає все більш активним та різноманітним. Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнів в тому, що забруднення оточуючого довкілля веде до втрати нашого здоров’я.

    Чистота нашої планети – у наших руках. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.

   У квітні 2016 року в Україні проходить щорічна акція «За чисте довкілля». Тальнівчани завжди охоче її підтримують. Під час її проведення передбачається комплекс заходів із озеленення, забезпечення чистоти і порядку, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, вулиць, тротуарів, зупинок громадського транспорту, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, очищення від сміття берегів водойм, а також належна підготовка до Великодніх та травневих свят.

    8 квітня 2016 року в рамках проведення щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля» голова районної ради Валентина Любомська та  працівники виконавчого апарату ради  взяли активну участь по прибиранню закріплених територій біля погруддя Тараса Шевченка в м. Тальне та у місцевому лісопарку. А також долучилися до Всесвітньої ініціативи «Дерева Миру» та провели  посадку дерев на Співочому Полі. 

  Закликаємо взяти  активну  участь  у заходах  мешканців району, трудові колективи підприємств, установ і організацій різних форм власності, громадські організації, учнівську молодь та студентів. Разом наведемо лад у нашому районі – зробимо його кращим і чистішим.

Фотозвіт

Повернутись