Участь голови у роботі сесії Лащівської сільської ради

      22 лютого 2017 року голова районної ради Валентина Любомська та депутат районної ради Анатолій Ковальов взяли участь в роботі сесії Лащівської сільської ради, яку проводила сільський голова Таміла Дворнікова.

         Згідно порядку денного розглядалися питання про фінансування установ культури Лащівської сільської ради та про надання субвенцій під районні програми. З означених питань доповідали головний бухгалтер сільської ради та її сільський голова. Після обговорення були прийняті рішення виділити кошти на фінансування установ культури, для реалізації районної програми «Освіта Тальнівщини», на організацію заходів рятування людей на водних об’єктах, для виплати заробітної плати працівникам Лащівського ФАПу та Тальнівського районного територіального центру соціального обслуговування. Надано одноразову грошову допомогу на лікування жительці с. Лащова згідно сільської програми «Турбота на  2017 рік».

         Головою районної ради разом з депутатами сільської ради та депутатом районної ради обговорено питання низького відсотку сплати ПДФО в районний бюджет в порівнянні з іншими сільськими радами.

         Після обговорення всіх питань голова районної ради Валентина Любомська вручила подяку сільському голові та громаді села Лащова від командування та особового складу військової частини, що виконує військові завдання в зоні АТО.

         На завершення свого візиту Валентина Любомська відвідала найменших мешканців села в дитячому садочку та пригостила дітей солодощами.

 

                                                           Виконавчий апарат районної ради

 

         

Фотозвіт

Повернутись