Участь голови районної ради в сесії міської ради

  27 вересня 2018 року відбулася сесія Тальнівської міської ради, в роботі якої взяла участь голова районної ради Валентина Любомська та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук.

  Валентина Олександрівна подякувала депутатському корпусу міської ради за підтримку звернень  депутатів районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини, а також звернення до Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради та Державного агентства автомобільних доріг України щодо вжиття термінових заходів з ремонту автомобільних доріг в районі. Голова районної ради запропонувала, щоб згадані рішення підтримали і інші ОТГ.

 Також депутатам міської ради було роздано проект рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 19.01.2017 № 12-2/VII із змінами та укладення договору про встановлення порядку володіння і користування  будівлею». Запропоновано опрацювати даний проект рішення та при наявності доповнень і пропозицій надати їх до районної ради для послідуючого винесення на розгляд чергової сесії районної ради, яка відбудеться 28 вересня 2018 року.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись