Участь голови районної ради в обласному святі до Дня працівників освіти

  4 жовтня 2018 року в Черкаській обласній філармонії проведено обласні урочистості з нагоди Дня працівників освіти, що в Україні традиційно відзначається у першу неділю жовтня.

 В зазначених заходах взяла участь голова районної ради Валентина Любомська та делегація освітян району і об’єднаної громади.
 Привітати педагогічну родину Черкащини з професійним святом завітав голова обласної ради Олександр Вельбівець.
  Звертаючись до присутніх, Олександр Іванович зазначив, що саме вчитель із його знаннями, досвідом, відданістю своїй справі відіграє основну роль у формуванні майбутнього нашої держави. Ми об’єднані спільною метою – виховати високоосвічене, компетентне, конкурентоспроможне молоде покоління.  
 Голова обласної ради також наголосив, що розпочаті реформи освітньої галузі, які активно запроваджуються в державі, – це тільки початок шляху, який нам необхідно подолати, щоб досягти нашої мети – високої якості освіти для всіх і належного соціально-економічного забезпечення освітян. 
Зробити це ми зможемо тільки за умови згуртованості, чіткого розуміння завдань та відповідальних дій кожного причетного до освіти посадовця. 
 Олександр Вельбівець висловив переконання, що якими б не були суперечності в країні, який би складний період ми не переживали, спільними зусиллями буде забезпечено оновлення галузі, впровадження сучасних інформаційних та педагогічних інновацій.
 На завершення виступу, голова обласної ради висловив освітянам Черкащини вдячність за неоціненний внесок у становлення підростаючого покоління, за виховання у молоді почуття національної гідності та відданості рідному краю, за відповідальне ставлення до свого покликання, постійне самовдосконалення, відданість та безмежну віру у процвітання своєї землі.
 Олександр Вельбівець побажав усім Божого благословення, мирного неба, добра та благополуччя, нових успіхів і щирої вдячності від своїх учнів та вручив багатьом працівникам галузі Почесні грамоти обласної ради.

Повернутись