Участь голови районної ради у засіданні виконкому Зеленьківської сільської ради

  13 червня 2018 року голова районної ради Валентина Любомська  взяла участь у засіданні виконкому Зеленьківської сільської ради та провела прийом громадян за місцем проживання. Вела засідання сільський голова Валентина Деркач.

  З інформацією про підготовку школи та дитячого садка до нового навчального року  виступили директор Зеленьківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Л.Звіряка та завідуюча дитячим навчальним закладом «Веселка» Н.Чубань. Відзначено, що одними з головних проблем у роботі освітніх закладів у населеному пункті є недостатня наповнюваність груп і класів у зв’язку з низькою народжуваністю, а також матеріальне забезпечення школи, зокрема першого класу, відповідно до нового законодавства  про освіту. З метою енергозбереження та економії коштів на утримання вищеназваних закладів на перспективу розглядалося питання про створення на базі школи навчально-виховного комплексу. Поряд з цим, активно обговорювалися  питання децентралізації, механізму впровадження реформ освіти (переваги створення опорних шкіл, інклюзивної освіти і ін.), медицини (зокрема, функціонування ФАПів та амбулаторій) у сільській місцевості, незадовільного стану доріг. Відзначено, що сільська рада постійно надає допомогу закладам і установам, що працюють у населеному пункті, але повністю задовольнити їх потреби місцевий бюджет можливості не має. Тому внесена пропозиція підготувати колективні звернення з цих питань до народних депутатів України, що обиралися у нашому районі.

  Спеціаліст-землевпорядник сільської ради  О.Удачна проінформувала про забезпечення утримання в належному стані кладовищ, інших місць поховання,  благоустрій села.

 На засіданні виконкому в черговий раз розглядалося питання про неналежне виконання батьківських обов’язків двома жительками села. Обговорювалася пропозиція щодо підготовки для розгляду на наступному засіданні документів щодо позбавлення цих матерів батьківських прав. Голова  районної ради В.Любомська внесла пропозицію, у разі позбавлення дітей із цих сімей батьківського піклування, вивчити питання щодо можливості їх проживання у прийомних сім’ях.

  У порядку контролю члени виконкому заслухали інформацію про хід виконання рішення щодо створення умов для розвитку культури, сприяння відродженню осередків народної творчості, національно-культурних традицій населення. Відзначено, що центром духовності, популяризації і відродження національних традицій у населеному пункті є школа, у якій функціонує краєзнавчий музей (керівник – Г.Лагодзя) та сільський будинок культури (директор – Г.Караульна), у яких робота організована на високому рівні. Вихованці школи, музею та самодіяльні колективи  будинку культури неодноразово брали участь і займали  призові місця  у різноманітних конкурсах.

  Члени виконкому також затвердили план роботи виконкому на ІІ півріччя 2018 року.

  Підсумовуючи, голова районної ради В.Любомська відзначила, що село живе, є у ньому фахівці, які вміють трудитися, можуть і хочуть передавати досвід. Закликала громаду уже сьогодні працювати над тим, щоб село зберегти, і  подумати, яким і в якому складі жителі хочуть бачити його у майбутньому.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись