Участь голови районної ради у засіданні виконкому Онопріївської сільської ради

  19 вересня 2018 року голова районної ради Валентина Любомська  взяла участь у засіданні виконкому Онопріївської сільської ради та провела прийом громадян за місцем проживання. Вів засідання сільський голова Василь Бондаренко. Засідання виконкому проходило також за участю депутата районної ради Віктора Марченка, який орендує частину земель у населеному пункті.

  З інформацією про стан підготовки установ села до роботи в осінньо-зимовий період виступили директор Онопріївського навчально-виховного комплексу Н.Кваша та сільський голова В.Бондаренко. Відзначено, що однією з головних проблем у роботі освітнього закладу у населеному пункті є недостатня забезпеченість дровами для опалення приміщення, при цьому, частина дров у школі зекономлена у минулому опалювальному сезоні. Поряд з цим, зауважено, що лісництво відмовляється постачати дрова без попередньої оплати. Голова районної ради взяла на контроль вирішення даного питання. Також було відмічено,  що у селі не опалюється та потребує ремонту сільський будинок культури. Для цього необхідна велика кількість коштів, яких у сільському бюджеті не вистачає. Належним чином до зими підготовлені дитячий садок, відділення зв’язку, медична амбулаторія та сільська рада.

  В цілому сільська рада постійно намагається підтримувати установи, які функціонують у населених пунктах, що відносяться до громади (Онопріївці, Кобиляках та Павлівці ІІ). Але у зв’язку із недостатнім  наповненням сільського бюджету допомога надається не в тому обсязі, що необхідно і планувалося. Тому голова районної ради В.Любомська запропонувала сільському голові за її участю організувати зустріч із сільгоспвиробниками, які орендують землі на території громади, обговорити  питання орендної плати за землю, сплати податків та їх безпосередньої участі у соціально-економічному розвитку громади.

  З розглянутого питання прийнято відповідне рішення, яким затверджено план заходів та створено комісію з координації робіт щодо своєчасної підготовки установ села до роботи в осінньо-зимовий період.

  Про роботу відділення поштового зв’язку у с.Онопріївка доповіла його завідувач Т.Замулянець, яка проінформувала, що з жовтня відділення приєднують до Черкаського і доставка пошти населенню буде здійснюватися два рази в тиждень замість трьох. Активно обговорювали запроваджений у Чернігівській області пілотний проект «Пересувна пошта» та доцільність на перспективу його впровадження у нашому районі. Голова районної ради рекомендувала керівнику відділення зв’язку та працівникам сільської ради вивчити думку громадян з цього приводу.

  Після засідання виконкому сільської ради голова районної ради відвідала медичну амбулаторію, дитячий садок та школу. Також разом із сільським головою побували на підприємстві, що функціонує на території села і надає значну допомогу і підтримку його жителям і установам – СТОВ «Онопріївське». Зустрілися з новим керівником підприємства – іноземцем Моріцом Штамом. Обговорили перспективи розвитку Онопріївської  громади, а директор господарства поділився досвідом ведення бізнесу і розвитку регіонів у нього на батьківщині.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись