Участь голови районної ради у засіданні виконкому Легедзинської сільської ради

   18 липня 2018 року голова районної ради Валентина Любомська  взяла участь у засіданні виконкому Легедзинської сільської ради. Вів засідання сільський голова Сергій Гульченко. На засіданні виконкому розглядалися такі питання:

1.  Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі сільської ради за І півріччя 2018 року.

2.  Про виконання бюджету села за І півріччя 2018 року.

3.  Про хід виконання рішення виконкому від 16.05.2018 № 13 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року».

4.  Про хід виконання рішення виконкому від 20.06.2018 № 19 «Про розгляд клопотання директора Легедзинської ЗОШ  І-ІІІ ступенів».

5.  Про розгляд заяви Красвітньої В.В.

6.  Про порядок денний наступного засідання виконавчого комітету.

      По першому питанню інформувала секретар сільської ради Валентина Підгірна, яка зазначила, що впродовж І півріччя 2018 року до виконавчого комітету звернулося 11 громадян. З них на усному прийомі побувало 2 громадянина та прийнято 9 письмових звернень.

  Також за звітний період поступило 29 звернень по земельних питаннях. Це про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. А також про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення із категорії земель сільськогосподарського призначення на категорії земель житлової та громадської забудови та затвердження проекту із землеустрою.

  Усі звернення були розглянуті у визначений законодавством термін. Земельні питання розглядалися на засіданнях сесій сільської ради, а інші – на засіданнях виконкому.

  Запропоновано продовжити роботу щодо неухильного виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» щодо об’єктивності, всебічності та своєчасного розгляду заяв, скарг, листів громадян і домогтися реального їх вирішення.

   Про виконання бюджету села за І півріччя 2018 року інформував головний бухгалтер сільської ради Максим Федоров. Було відмічено, що сільський бюджет за звітний період виконано на 107,6%.

   З інформацією про організацію оздоровлення  та відпочинку дітей влітку 2018 року виступила директор Легедзинської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Людмила Подсвєтова, яка зазначила, що при школі працював пришкільний оздоровчий табір відпочинку з денним перебуванням дітей 1-4 класів.

  На засіданні виконкому було затверджено порядок денний наступного засідання виконавчого комітету.                                

  Голова районної ради Валентина Любомська та члени виконкому обговорили питання наповнення сільського бюджету, утримання установ, які знаходяться на території села та проведення масових заходів.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись