Участь голови районної ради у засіданні виконкому Лащівської сільської ради

  20 червня 2018 року голова районної ради Валентина Любомська  взяла участь у засіданні виконкому Лащівської сільської ради. Вела засідання сільський голова Таміла Дворнікова, яка проінформувала про ведення обліку дітей шкільного віку на території Лащівської сільської ради. Відзначено, що до реєстру персональних даних дітей шкільного віку вносяться відповідні персональні дані дитини. Створений реєстр необхідно щорічно до 1 вересня подавати у відділ освіти райдержадміністрації, а в роботі по веденню обліку дітей керуватися Порядком ведення обліку дітей шкільного віку та учнів.

 Соціальний педагог Лащівського НВК Марусенко Леся Григорівна проінформувала присутніх про хід виконання рішення виконкому сільської ради «Про стан виховання дітей в сім’ї Криль М.С.».  Члени виконкому заслухали  багатодітну маму Марину Криль та звернули її увагу на неналежне виконання батьківських обов’язків щодо виховання дітей. Запропоновано залишити дане рішення на контролі та заслухати хід його виконання на засіданні виконкому у вересні 2018 року.

 Членами виконкому розглянули колективне звернення жителів вул. Центральної щодо встановлення правил користування вуличної криниці загального користування.

  На засіданні виконкому було затверджено режим роботи торгової точки на території сільської ради та порядок денний наступного засідання виконкому.                                

  У роботі виконкому активну участь взяв депутат районної ради Анатолій Ковальов.

  Голова районної ради Валентина Любомська підняла питання утримання місцевого водогону, встановлення лічильників обліку води та обов’язкове виготовлення проекту водогону. Також обговорювалися питання наповнення сільського бюджету, утримання установ, які знаходяться на території села.

 

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись