Участь голови районної ради у засіданні виконкому Кобриново-Гребельської сільської ради

  20 червня 2018 року відбулося засідання виконкому Кобриново-Гребельської сільської ради в якому взяла участь голова районної ради Валентина Любомська, а також депутат районної ради Лідія Заверталюк. Вів засідання сільський голова Володимир Маляр.

 На початку засідання виконкому голова районної ради Валентина Любомська вручила Почесну Грамоту Черкаської обласної ради Кобриново-Гребельському сільському голові Маляру Володимиру Івановичу за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурно-освітній розвиток села.

 На засіданні виконкому розглянуто: питання обладнання місць масового відпочинку та купання; хід виконання комплексної програми профілактики злочинності на території сільської ради; реєстрацію за місцем проживання та зняття з реєстрації громадян.

 На засіданні виконкому було затверджено план роботи виконкому на ІІІ квартал 2018 року та план заходів щодо відзначення Дня Конституції України. Обговорено питання святкування свята Івана Купала, яке відбудеться 6 липня 2018 року біля Антонівського сільського клубу.

 Спільно із головою районної ради Валентиною Любомською обговорювались питання утримання соціальної сфери села, ремонту установ освіти та наповнення бюджету сільської ради.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись