Участь голови районної ради у заходах з нагоди Дня державної служби України

       23 червня 2017 року відбулися урочисті заходи з нагоди Дня державної служби України. З вітальним словом до працівників та ветеранів державної служби звернулися голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова районної ради Валентина Любомська, депутат районної ради Олександр Дімітров, голова громадської організації «Об’єднання бойових побратимів та волонтерів» Сергій Шкляренко. Від імені сільських голів привітав державних службовців зі святом Веселокутський сільський голова Павло Козаченко.

         Голова районної ради Валентина Любомська зазначила, що державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально-орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.Довіра до влади починається з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства. Насамперед, від державних службовців залежить якість політичних, економічних та соціальних перетворень у нашій країні. Побажала витримки і терпіння, щоб кожен день  життя був щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагало у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.Побажаласвітлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від  почесної праці.

         Кращим працівникам державної служби були вручені Почесні Грамоти  та Подяки районної державної адміністрації та районної ради і квіти.

         Від ветеранів державної служби виступив колишній голова райдержадміністрації Володимир Петрович Багрійчук, який побажав молодим державним службовцям бути професійними та чесними, відноситися відповідально до всіх звернень громадян і весь час навчатися. Побажав міцного здоров’я, злагоди, добра і миру.

         Музичним дарунком для всіх присутніх були естрадні пісні у виконанні працівників районного будинку культури.

 

                                                               Виконавчий апарат районної ради. 

Фотозвіт

Повернутись