Участь голови районної ради у тренінгу

   14 лютого 2018 року у м. Черкаси розпочав роботу триденний тренінг на тему «Забезпечення регіонального та місцевого розвитку», який реалізовується Українською асоціацією районних та обласних рад за підтримки Програми «U-LEADз Європою» для голів і депутатів місцевих рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад Черкащини.

 Участь в тренінгу з Тальнівського району беруть – депутат Черкаської обласної ради Володимир Копійченко, голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська, депутат Тальнівської районної ради Валентина Сарана.
  Учасників тренінгу з початком роботи привітав голова обласної ради, він же віце-президент Української асоціації районних та обласних рад Олександр Вельбівець та зазначив, що проведення такого навчання для посадових осіб місцевого самоврядування особливо актуальне, тим більше для діяльності об’єднаних територіальних громад.

 Голова обласної ради зазначив: «Після організації громад дуже гостро відчувається потреба в кадрах. Ситуація щодо місцевого і регіонального розвитку потребує нових підходів, прийняття виважених рішень і розв’язання проблем. Ключову роль у цьому, як завжди, відіграють конкретні люди та лідери з їх числа».

 Олександр Вельбівець висловив переконання, що запропонований учасникам тренінгу навчальний проект з підвищення знань та навичок у сфері лідерства та місцевого розвитку однозначно буде ефективним і корисним усім, хто пройде навчання, та побажав учасникам тренінгу успішної роботи.

 Згідно програми навчань представники місцевого самоврядування Черкащини розглядатимуть моделі розвитку та вивчатимуть інструменти, якими такі моделі втілюються у життя. Разом з тим, будуть проаналізовані типові помилки у написанні проектів, зокрема на залучення ресурсів з Державного фонду регіонального розвитку. Учасники досліджуватимуть та виявлятимуть актуальні, нові шляхи впровадження регіональної політики на Черкащині та інше.

 Голова обласної ради Олександр Вельбівець зустрівся з президентом Національної академії державного управління при Президентові України Василем Куйбідою.

 З метою продовження конструктивної співпраці в майбутньому голова обласної ради і президент НАДУ підписали Угоду про співробітництво між обласною радою, облдержадміністрацією та Національною академією державного управління при Президентові України у сфері формування державної регіональної політики, удосконалення територіальної організації влади і підготовки висококваліфікованих фахівців для системи публічного управління. 

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись