Участь голови ради у засіданнях виконкомів сільських рад

   9 серпня 2017 року голова районної ради Валентина Любомська взяла участь у роботі виконкому Заліської сільської ради та провела прийом громадян за місцем проживання.

  На засіданні виконкому розглядалися питання підготовки Заліського навчально-виховного комплексу (НВК) до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року; відзначення 26-ї річниці незалежності України; заслухано звіт про роботу зі зверненнями громадян у І півріччі 2017 року та затверджено список дітей та підлітків, які проживають на території громади. З 1 вересня у Заліському навчально-виховному комплексі «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня» Тальнівської районної ради буде навчатися 20 учнів 1-4 класів та 17 діток відвідують дитячий садок. Як зазначила директор НВК Ніна Ротаєнко в школі завершуються ремонтні роботи та проведено випробування системи опалення.

  По питанню звернення громадян інформував сільський голова Сергій Панченко, який повідомив, що за 6 місяців 2017 року надійшло та розглянуто 12 звернень. Основна частина звернень громадян - це земельні питання та надання матеріальної допомоги на лікування. На території сільської ради проживають 10 учасників АТО, з них 6 учасникам уже надані земельні ділянки.  

  Головою районної ради Валентиною Любомською відмічено позитивні зміни, які відбулися на території сільської ради. Зокрема, проведено ямковий ремонт доріг на суму 186 тис. грн., завершується покладання асфальту на дорозі до сільського кладовища -  на ці роботи виділено  346 тис. грн., встановлено вказівники із назвами вулиць, частково зроблене вуличне освітлення, розпочато процедуру оформлення громадського пасовища.

  Після засідання виконкому Валентина Олександрівна спільно із сільським головою відвідала Заліську сільську бібліотеку, сільське кладовище та СФГ «Агра»  (керівники Бойко Василь Борисович та Бойко Олексій Васильович). Господарство займається розмноженням та відгодівлею свиней. Біля свинарного комплексу росте прекрасний яблуневий сад.  Зараз на території проводяться ремонтні роботи: вимощується тротуарна плитка та ведеться будівництво забійного цеху. Олексій Бойко розповів, що в забійному цеху буде встановлено обладнання за новітніми технологіями, а саме будівництво планують завершити до кінця року.

   Потім голова районної ради Валентина Любомська завітала в с. Кобринове, де зустрілася із жителями села, відвідала сільську раду,  Кобринівський НВК та зустрілася із працівниками, викладачами та директором НВК Сергієм Голубом. Обговорено питання ремонту приміщення та підготовки навчального закладу до нового навчального року. Валентина Олександрівна звернулася до директора НВК з проханням прискорити роботу по виготовленню технічної документації на будівлю школи.  

  Цього ж дня голова районної ради взяла участь в роботі виконкому Веселокутської сільської ради. На засіданні виконкому розглянуто стан дотримання земельного законодавства, питання протипожежної безпеки установ, які знаходяться на території сільської ради, проінформовано про роботу зі зверненнями громадян у І півріччі 2017 року та затверджено список дітей і підлітків, які проживають на території громади.

  По питанню звернення громадян інформувала секретар сільської ради Ольга Гук, яка повідомила, що за 6 місяців 2017 року надійшло та розглянуто 39 звернень, з них  22 – земельні питання, 9 заяв про виділення коштів на лікування.

   Директор Веселокутського НВК Наталія Баранюк проінформувала, що в НВК навчається 55 учнів та 14 діток відвідують дитячий садок, в школі завершуються ремонтні роботи по підготовці закладу до нового навчального року.

  В роботі виконкому взяв участь депутат сільської ради, голова правління СВК «Веселий Кут» Ігор Стеценко.

 

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись