Участь голови ради у сесії обласної ради

  24 березня 2017 року в сесійній залі Будинку Рад відбулося чергове пленарне засідання тринадцятої сесії  Черкаської обласної ради. У роботі сесії  взяли участь депутати обласної ради від Тальнівського району – Анатолій Підгорний, Анатолій Скіченко,  Володимир Копійченко та голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська.

   У ході роботи сесії обранці розглянули та підтримали проекти нових обласних програм. Зокрема, Програму економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2017 рік; Програму підтримки української мови в Черкаській області на 2017-2020 роки; Програму підготовки та відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років на 2017-2021 роки; обласну цільову програму «Призовна дільниця» на 2017-2019 роки; Програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2020 року та обласну програму медикаментозного забезпечення хворих із трансплантованими органами на 2017-2020 роки.

  При проведенні розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань,  Тальнівському району виділено кошти в сумі 232594 грн.  та окремо для Тальнівської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) – 206052 грн. Також для Тальнівської ОТГ за сприяння депутатів обласної ради Володимира Копійченка та Анатолія Скіченка на розчищення та впорядкування річки Гірський Тікич в центральній частині м. Тальне виділено кошти в сумі 511396 грн. За сприяння депутата обласної ради Володимира Копійченка виділено кошти на придбання комп’ютерного класу для Тальнівської санаторної школи-інтернату. А за сприяння депутата обласної ради Анатолія Підгорного виділено 100 тис. грн. на облаштування дитячого спортивно-ігрового майданчика у с. Романівка, на придбання твердотопливного котла для ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лісове в сумі 161600 грн. та придбання комп’ютерної техніки для ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лісове в сумі 138400 грн. За рахунок співфінансування обласного, районного та місцевого бюджетів обласною радою виділені кошти на закупівлю наборів «Лего» для Тальнівської ОТГ  та Мошурівської ЗОШ по 199096 грн. для кожної.

   Рішенням сесії обласної ради для Тальнівського району виділено кошти в сумі 101250 грн. для забезпечення вилучення, утилізації, знищення та знешкодження невідомих, непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин (відходів пестицидів) на території Тальнівського району.

   Далі депутати розглянули частину питань порядку денного. В роботі сесії було оголошено перерву до 31 березня 2017 року.

                                                                  Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись