Участь депутатів у фінальних обласних змаганнях

  19 травня 2018 року команда сформована з депутатів районної, обласної, міської, сільських рад та сільських голів Тальнівського району, очолювана головою районної ради Валентиною Любомською, взяла участь у фінальних обласних змаганнях, які відбулися в м. Городище.

  Наші земляки показали хороший результат з міні-футболу, волейболу, шашок, шахів, настільного тенісу.

  У змаганнях із міні-футболу взяли участь депутати Шаулиської сільської ради - Віктор Маленко, Майданецької - Василь та Богдан Коваль, Білашківської – Сергій Сатанівський, Веселокутської - Олег Величко, Лоташівської - Віталій Чернятевич, а також Глибочківський сільський голова Василь Мельник та Лоташівський сільський голова Сергій Поліщук. Команда Тальнівського району з міні-футболу у своїй групі перемогла команди Черкаської обласної ради, Городищенського та Канівського районів, а у півфіналі поступилась команді Чорнобаївського району.

   До складу команди із волейболу увійшли депутати районної ради Юрій Драган і Володимир Танцюра, керуючий справами районної ради Віталій Карпук, депутати Веселокутської сільської ради Василь Заболотній, Ігор Стеценко і Олег Величко та депутат Майданецької сільської ради Юрій Свідерський. Волейбольна команда виграла у Христинівського району, поступилась Жашківському і Драбівському районам, зайнявши ІІІ місце у підгрупі.

   У змаганнях із шашок брали участь голова районної ради Валентина Любомська  та депутат обласної ради Володимир Копійченко, а з шахів - депутат Гордашівської сільської ради Леся Соловей та депутат районної ради Микола Слободяник, який виборов ІІІ місце. З настільного тенісу участь у змаганнях взяли – депутат міської ради Ольга Мамалига та Глибочківський сільський голова  Василь Мельник.

  Приємно зазначити, що депутатам Білашківської та Майданецької сільських рад -  Сергію Сатанівському і Богдану Ковалю  запропоновано у складі команди збірної Черкаської області з міні-футболу взяти участь у всеукраїнських змаганнях. То ж вітаємо їх. Всім учасникам щиро дякуємо за те, що знайшли час і можливість, незважаючи на зайнятість, взяти участь у змаганнях і гідно представити Тальнівський район.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись