Участь ансамблю Ордана у Всеукраїнському фестивалі

   За  25 – річну творчу діяльність народний аматорський ансамбль української пісні «Ордана» отримав не мало нагород. Він є лауреатом багатьох обласних та Всеукраїнських конкурсів. 12 травня в  м. Іллінці на Вінниччині відбувся І Всеукраїнський фестиваль колективів народного хорового співу імені Віталія Іжевського.

  Отримавши офіційне запрошення на участь «Ордани» у  фестивалі районною радою, районною державною адміністрацією спільно з керівництвом районного будинку культури було вирішено організаційні питання та виділення транспорту для поїздки даного  колективу.

  У фестивалі взяли участь 20 хорових колективів з Київської, Вінницької, Житомирської, Хмельницької і Черкаської областей. Приємно, що народний аматорський ансамбль української пісні «Ордана» до своїх титулів долучив ще один титул - лауреата даного фестивалю.

   Учасники відзначають, що фестиваль пройшов на високому організаційному рівні. Для всіх були організовані колективні сніданки і обіди, гарні урочистості і належне його проведення.

  Колективи виконували по три конкурсних твори на сцені місцевого районного будинку культури та півгодинну концертну програму на майдані в центрі міста.

  Журі конкурсу очолив професор Київського національного університету культури і мистецтв, заслужений працівник культури України Петро Андрійчук. Своєю масовістю та розмаїттям національних костюмів, фестиваль довів, що народне мистецтво живе і стверджує нашу національну ідентичність.

  Повертався колектив в хорошому настрої, отримавши велике естетичне задоволення, побачивши багато хороших колективів і показавши себе в числі кращих, сподівається бути потрібним, особливо сьогодні, коли пісня може бути тим наповненням, яке втілює дух українського народу, і робить наше життя кращим, і світлішим.

  Вітаємо народний аматорський ансамбль української пісні «Ордана» з успіхом!

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись