Участь аматорських колективів в обласному огляді

  7 жовтня 2017 року в Городищенському районному палаці культури відбувся заключний тур огляду аматорських колективів вокально-хорового жанру в якому взяли участь: аматорський ансамбль української пісні «Поріччя» Гордашівського сільського будинку культури, керівник Анатолій Ноздровський та народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Тальнівчанки» Тальнівського районного будинку культури, керівник Ірина Фурса.

   Колективи добре представили себе, обмінювалися досвідом і це вилилося в яскраві номери з різнобарвними українськими піснями та костюмами, вразила і святкова дружня атмосфера цього дійства, яка залишила гарний настрій для всіх учасників та глядачів.

  Приємно відзначити те, що наші колективи, які добре знані в своєму селі, в районі та за його межами продемонстрували свої виступи на високому рівні, за що були відмічені журі, а народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Тальнівчанки» запрошені на заключний гала концерт до м. Черкаси.

  Хочемо щиро подякувати керівникам нашого району за їх підтримку та співпрацю, що віднайшли можливість відрядити колективи на даний огляд.

 

Директор Тальнівського
районного будинку культури                                         Володимир Таран
Повернутись