У сімейному затишку

            Від господи віяло особливим затишком. Щойно прочинивши хвіртку, відчувається особливий подих домашнього тепла, родинності, любові.

         Сім'ю Нагорняків із Папужинець добре знають у селі і в районі. Хтось не зовсім розуміє, хтось поважає, захоплюється… А таки є чому по-доброму дивуватися, дякувати від душі. Не в кожного вистачить любові у серці, щоб нею обдаровувати діток, які уже пізнали чимало лиха, мудрості і терпіння, щоб виховувати їх, навчати знову вірити у добро і людяність.

          Цим і особливе подружжя Сергія Профіровича і Таїсії Іванівни. Хоча самі себе такими не вважають. Просто роблять те, що велить совість і серце.

           У 2014 році чоловік з дружиною створили дитячий будинок сімейного типу, взявши на виховання і спільне проживання дітей,позбавлених батьківського піклування. Сергій Профірович і Таїсія Іванівна мають власних дорослих дітей,  уже й онучатами бавляться, та любові у їхніх серцях на всіх вистачає.

      І в цьому переконуєшся з першої хвилини знайомства із великою родиною Нагорняків. Таких почуттів не придумаєш. Розчулює до сліз, коли малеча тулиться до мами, обнімає, довірливо зазирає в очі, бо вже знає, що там знайде підтримку і розуміння.

      Дехто із вихованців, досягши повноліття, випурхнув із родинного гніздечка та продовжує спілкуватися із названими батьками, а ті в свою чергу радо запрошують їх на гостину.

      Лиш місяць тому господа наповнилася новими дитячими голосами. І тепер у родині перебуває на вихованні десятеро дітей, найменшому з них – лиш три рочки.

        Часу минуло зовсім мало, та діти швидко призвичаїлися.  Їхні сердечка розтопили щирість і доброта, що панують у домі. Сподобалося їм і село, школа, де теж усіх гарно прийняли. Відчуваючи підтримку, діти і собі стараються, звикають до нових умов, стають більш відкритими. Їхні оченята все частіше випромінюють радість і вдячність.

    На днях до господи Нагорняків завітали голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко, голова районної ради Валентина Любомська, депутат районної ради Валентин Поперечний, начальник служби у справах дітей Микола Писар. Спілкуючись із батьками та дітками, найперше, поцікавилися, які нагальні проблеми турбують родину, яка необхідна допомога. Запевнили, що районне керівництво і надалі буде підтримувати таку благородну справу і всіляко сприятиме родині.

    Представники влади вручили малечі подарунки, а також Подяку Тальнівської райдержадміністрації та районної ради дитячому будинку сімейного типу с. Папуженці в особі батька Сергія та матері Таїсії Нагорняків за активну громадянську позицію, чуйність особистий внесок у спільну справу культурного розвитку особистості, прояви любові та турботи про дітей.

 

Фотозвіт

Повернутись