У Майданецькому святкували День села

   7 листопада 2014 року День села Майданецьке провели жителі цього населеного пункту.

   Громада зібралася у сільському Будинку культури.  До славних сторінок історії села Майданецьке звернувся  сільський голова Юрій Свідерський. Привітали жителів Майданецького зі святом  голова Тальнівської районної ради Наталія Руснак та  депутат районної ради Віталій Захарчук.

   У своєму привітанні голова Тальнівської районної ради Наталія Руснак відмітила: «День народження села – завжди хвилююча подія для його мешканців. В такий день кожен відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому село дороге, хто тут народився,  живе,  працює чи просто приїздить у гості.

  Успіх і процвітання населеного пункту - це результат спільної робітників, вчителів, лікарів, працівників сільського господарства, культури, соціальної сфери, підприємців, всіх, хто віддає свій талант і майстерність рідному селу, хто своєю щоденною працею у різних галузях і сферах вносить свій посильний вклад у соціально-економічний розвиток  села  і  району.

 Останнім часом відбулися зрушення на селі, сільським головою Свідерським Юрієм Володимировичем забезпечено тісну співпрацю сільської ради з усіма організаціями та установами району, вирішуються проблемні питання, які виникають в повсякденному житті територіальної громади. Відмічу лише, що за підсумками районного конкурсу на кращу територіальну громаду в минулому році Майданецька територіальна громада виборола І місце, а за підсумками проведення щорічного обласного конкурсу на кращу сільську раду зайняла третє місце та нагороджена дипломом і грошовою премією.

  Не відмовляючись від своєї історії, ми повинні поважати і берегти надбане старшим поколінням, бути оптимістами і пишатися тим, що живемо у великій, дружній, талановитій і працьовитій родині, бути впевненими, що завдяки наполегливій праці, сумлінню, людській мудрості наш рідний край стане квітучим, соціально і економічно стабільним, а всі жителі села щасливими і заможними».

   Потім розпочалися кількагодинні урочисто-святкові заходи, де музичні вітання жителям села чергувалися зі словами подяки різним категоріям населення за їхній життєвий шлях і вклад у розвиток рідного села.

         Свято продовжилося святковим концертом.

Повернутись