Творчий звіт Веселокутського СБК

  В районному будинку культури 10 березня 2019 року в рамках проведення творчих звітів сільських клубних закладів Тальнівського району відбувся творчий звіт Веселокутського сільського будинку культури.

 Перед початком звітного концерту до присутніх звернувся сільський голова Козаченко Павло Олександрович, який розповів про велич і красу рідного села Веселий Кут, згадавши його давню історію, відомих земляків, розповів про сьогодення та працьовитих  і співочих веселокутців.

 Ведучі концертної програми – вчителі місцевої школи – подарували гарні віршовані рядки про Україну та рідне село:

Село… Село. Краса моя і сила,
   Мій незів’ялий вічний первоцвіт,
Душі моєї сонячне розкрилля.
 Мого ти  серця неосяжний світ.
 
Земля моя, земля найкраща в світі!
Я твій маленький, тонкий пагінець.
Без тебе я ніде не зможу жити,
Для мене ти і ненька, і мудрець.

 Солістки сільського будинку культури Тетяна Новак, Марина Пронченко та Лілія Остроушко виконали для присутніх пісні про рідне село та про рідну Україну.  Піснею «8 Березня» всіх жінок зі сцени привітав Руслан Біліченко.

 Щороку 9-10 березня відзначаються Шевченківські дні. Під час концерту, аматори села Веселий Кут поклали квіти до погруддя Тараса Григоровича Шевченка, яке розташоване в центрі міста. А директор Веселокутського сільського будинку культури Алла Оратівська продекламувала вірш Т.Шевченка «Тополя».

 Учасники концерту згадали свого односельчанина Мельниченка Віктора Васильовича, який героїчно загинув 12 жовтня 2014 року в зоні проведення АТО та поклали квіти до меморіальної дошки земляка.

 Продовжувався концерт. З піднесенням линули козацькі пісні у виконанні чоловічого квартету, а запальний танок «Український канкан» подарував танцювальний гурт «Веселокутські цукерочки».

 На закінчення творчого звіту прозвучала величава пісня на слова та музику Тараса Петриненка  «Боже, Україну бережи».

 Заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак подякувала за змістовний концерт та вручила подяку Тальнівської районної ради та Тальнівської районної державної адміністрації Веселокутському сільському голові Козаченку Павлу Олександровичу, депутатам сільської ради, працівникам закладів культури та учасникам художньої самодіяльності с. Веселий Кут за турботу і розвиток культури громади та участь у творчих звітах сільських клубних закладів Тальнівського району за 2018 рік. А сільський голова вручив Подяки усім учасникам концерту.

Повернутись