Творчий звіт Піщанського СБК

   В районному будинку культури 3 березня 2018 року в рамках проведення творчих звітів сільських клубних закладів Тальнівського району відбувся творчий звіт Піщанського сільського будинку культури. 

 Перед початком звітного концерту до присутніх звернулася секретар Лоташівської сільської ради Самогородська Галина Іванівна. Вона розповіла про мальовничі села Лоташеве та Піщана, які розкинулись по обидва береги річки Гнилий Тікич. Межі чіткої між ними не має, у них одна школа, одна історія і доля у них теж одна. Жителі сіл перенесли нелегкі часи - роки голодомору, коли від голоду померло 233 жителі, репресію, роки Другої світової війни, коли з поля бою не повернулося 192 односельці…

 Нелегкими були і часи післявоєнної розбудови. Було побудовано Лоташівську ГЕС, Піщанський сільський будинок культури, введено в експлуатацію млин, олійню, магазини, прокладене тверде покриття центральних доріг, а згодом асфальтовано всі вулиці населених пунктів.

 На даний час в селі успішно функціонують сільськогосподарські підприємства: ТОВ «Ранок», ПСП «Сяйво», фермерське господарство «Лад», олійня, Піщанський навчально-виховний комплекс, 2 фельдшерсько-акушерські пункти, відділення зв’язку, Лоташівська ГЕС, кафе-бар, магазин, Лоташівська сільська бібліотека, Піщанський сільський будинок культури. На межі сіл Лоташеве і Піщана збудовано храм Покрови пресвятої Богородиці Київського патріархату та на даний час завершується його благоустрій.

  У своєму виступі Галина Іванівна зазначила: «Але все ж найбільшою окрасою наших сіл є мудрі та працьовиті люди. Це вони, щоденно своєю наполегливою працею роблять наші села ще кращими, ще заможнішими. Піщанський сільський будинок культури (СБК) за останні роки теж змінився на краще. За підтримки депутатів сільської ради та членів виконкому відремонтовано та відновлено малий зал, замінено вікна, проведено Інтернет в сільську бібліотеку, частково встановлено електроопалення, облаштовано зал для гри в більярд та настільний теніс.

   Фольклорний аматорський колектив «Кумасі» радує своїми виступами не тільки жителів рідних сіл, а й навколишніх сіл Катеринопільського району. За кошти сільського бюджету для колективу «Кумасі» було придбано сценічні костюми. В2017 році Піщанський СБК забезпечено сучасною музичною апаратурою, що дає змогу продуктивно проводити репетиції, на сучасному рівні готувати концертні програми.» 

 Також секретар Лоташівської сільської ради Галина Самогородська подякувала директору сільського будинку культури Людмилі Коротченко, художньому керівнику Валентині Городнюк та всім учасникам колективу за відновлення і продовження українських традицій та значний розвиток культури села, а також місцевим товаровиробникам - за фінансову підтримку та запросила глядачів переглянути звітний концерт.

 Під час перегляду концерту глядачі отримали гарний настрій та позитивні враження і дружніми оплесками зустрічали кожний художній номер.

  На завершення концерту заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак вручила подяки Тальнівської районної державної адміністрації та Тальнівської районної ради Лоташівському сільському голові Поліщуку Сергію Васильовичу та директору Піщанського СБК Людмилі Коротченко за активну роботу по відродження національних традицій українського народу, сприяння розвитку аматорського мистецтва, значний особистий внесок в розвиток культури та участь у творчих звітах художніх колективів сільських клубних закладів Тальнівського району за 2017 рік.

                                                        Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись