Творчий звіт Піщанського СБК

  За доброю традицією щорічно на початку року проводяться творчі звіти  сільських клубних закладів нашого району. 10 лютого 2019 року в Тальнівському районному будинку культури першими демонстрували свій творчий звіт художні колективи та окремі виконавці Піщанського сільського будинку культури.

  Перед початком звітного концерту до присутніх звернувся сільський голова Сергій Поліщук, який зазначив: «Серед буйноцвіття української природи, по обидва береги річки Гнилий Тікич мальовничо розкинулись наші села – Лоташеве та Піщана. Межі чіткої між ними немає, у них одна школа, одна історія і доля у них теж одна.

 На даний час в селі успішно функціонують базові сільськогосподарські підприємства: в селі Лоташеве ПСП «Сяйво» керівник Швець Леонід Петрович, а в селі Піщана ТОВ «Ранок» керівник Поліщук Василь Іванович, фермерське господарство «ЛАД», олійня, Піщанський навчально-виховний комплекс, фельдшерсько-акушерський пункт в селі Лоташеве. В селі Піщана запрацював з квітня 2018 року оновлений «Кабінет здоров’я», відділення зв’язку, Лоташівська ГЕС, кафе-бар, магазин, Лоташівська сільська бібліотека та Піщанський сільський будинок культури.

 Візитівкою та окрасою села на межі сіл Лоташеве та Піщана став збудований за кошти місцевого господарника Швеця Леоніда Петровича храм Покрови Пресвятої Богородиці Київського патріархату, який 25 серпня 2018 року освятив намісник патріарха Єпіфаній.

  Але все ж найбільшою окрасою наших сіл є мудрі та працьовиті люди. Це вони, щоденно, своєю наполегливою працею роблять наші села ще кращими, ще заможнішими. Всього на території сільської ради зареєстровано 586 осіб.

  Піщанський сільський будинок культури за останні роки також змінюється. За кошти  бюджету сільської ради в 2018 році відремонтовано великий актовий зал на 300 місць, а в цьому році планується завершити поточний ремонт сцени. При будинку культури діє фольклорний аматорський колектив «Кумасі», який радує своїми виступами не тільки жителів сіл Лоташеве і Піщана, а й навколишні сусідні села Катеринопільського району. За кошти сільського бюджету придбано сценічні костюми, будинок культури забезпечено сучасною музичною апаратурою, що дає змогу продуктивно проводити репетиції, на сучасному рівні готувати програми, масові заходи, концерти.»

  Сергій Васильович подякував всім учасникам художньої самодіяльності за відновлення і продовження українських традицій та значний розвиток у розвиток культури села, а також місцевим товаровиробникам, депутатам сільської ради -  за фінансову підтримку та запросила глядачів переглянути звітний концерт.

  Під час перегляду концерту глядачі отримали гарний настрій та позитивні враження і дружніми оплесками зустрічали кожний художній номер.

   На завершення концерту завідувач сектору культури райдержадміністрації Оксана Щербатюк вручила подяку Тальнівської районної ради та Тальнівської районної державної адміністрації  Лоташівському сільському голові Поліщуку Сергію Васильовичу, депутатам сільської ради, працівникам закладів культури та учасникам художньої самодіяльності за турботу і розвиток культури громади та участь у творчих звітах сільських клубних закладів Тальнівського району за 2018 рік. В якій зазначається: «Ви своєю творчою працею та силою духу даруєте людям задоволення, щастя і радість, а разом з тим засвідчуєте свою любов і повагу до Черкащини, звеличуєте рідну Тальнівщину та всю Україну! Бажаємо Вам чудового настрою, невичерпної енергії, нових звершень і досягнень, здійснення всіх планів і задумів! Добра, Любові, Краси і Миру! Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!»

                                                        Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись