Творчий звіт Майданецького СБК

 В рамках проведення творчих звітів сільських клубних закладів Тальнівщини в районному будинку культури  03 березня 2019 року відбувся творчий звіт Майданецького сільського будинку культури.

  Перед початком звітного концерту сільський голова Капериз Михайло Володимирович розповів про село Майданецьке та його жителів: «Ми любимо свій рідний край, свою малу батьківщину, свою рідну домівку, де ми народилися та виросли, почули колискову пісню, де зробили свої  перші кроки. І куди б не закинула нас доля ми завжди повертаємося в своє рідне село. Наше село славиться  працьовитими, добрими, порядними, талановитими людьми.

   Сьогодні площа населеного пункту складає 550 га. В 804 дворах проживає 1995 мешканців. На території села працюють три найбільших сільськогосподарських підприємства. Це СТОВ «Колос», Майданецьке ПВХ та ПСП «Лідер». В селі знаходиться ЗОШ І-ІІІ ступенів, в якій навчається 143 учні, дитячий садок, який відвідує 45 діток. Свої послуги населенню надає місцеве відділення зв’язку. Центрами дозвілля є сільський будинок культури та бібліотека. Завжди вислухають та нададуть необхідну допомогу працівники амбулаторії. В нашому селі здійснюється підготовка та навчання водіїв. Різноманітні послуги надають приватні підприємці, функціонує 7 торгових точок. Гордістю нашого села є краєзнавчий музей, де в 11 залах розмістилася історія та звичаї нашого села.

   Але найбільшим багатством села є люди – добрі та працьовиті.»

   Михайло Володимирович підкреслив, що завжди надають допомогу місцеві сільгоспвиробники та відзначив постійну допомогу директора СТОВ «Колос», заслуженого працівника сільського господарства Кутової Людмили Денисівни.

  Сільський голова побажав всім присутнім миру, добра і злагоди та гарного перегляду концерту.

  Далі розпочався звітний концерт, линули пісенні та інструментальні мелодії у виконанні дорослих учасників та дітей, а всіх присутніх у залі почастували запашним короваєм та пирогами від Майданецької громади.

  Глядачі дружніми оплесками зустрічали кожний художній номер.

  На завершення концерту заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак вручила подяку Тальнівської районної ради та Тальнівської районної державної адміністрації Майданецькому сільському голові Каперизу Михайлу Володимировичу, депутатам сільської ради, працівникам закладів культури та учасникам художньої самодіяльності с. Майданецьке за турботу і розвиток культури громади та участь у творчих звітах сільських клубних закладів Тальнівського району за 2018 рік.

  А директор СТОВ «Колос» Людмила Кутова вручила маленьким артистам солодощі, а  всім дорослим учасникам концерту кошти та подякувала за те, що вміють дарувати людям радість.

                                                        Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись