Творчий звіт Лащівського сільського клубу

  В районному будинку культури 10 лютого 2019 року в рамках проведення творчих звітів сільських клубних закладів Тальнівського району відбувся творчий звіт Лащівського сільського клубу.

 Перед початком звітного концерту до присутніх звернулася сільський голова Дворнікова Таміла Василівна:

                                      «Земля праотча в кожного єдина

Священна й дорога земля батьків,

Тальнівщина, колиско України

До тебе лине мого серця спів,

У нашім краї є сонячна місцина

З чистих джерел, струмочків, і водних плес

Рідне село, маленька батьківщина

Лащова – вся краса твоя з небес!

 У центрі України, на дивовижних пагорбах Гірського Тікича, розкинулося  мальовниче село Лащова. Перші згадки про село відносяться до 1716 року, поселення заснував козак на ім’я Лящ, від нього і пішла назва нашого села Лащова.

 Різні історичні події пережило наше село – це і голодовки, війну, розруху, а потім відбудову: а зараз переживає із державою період реформ та неоголошеної війни.

 Сьогодні Лащова – це сучасне українське село, в якому проживає 429 жителів, функціонує Лащівський навчально-виховний комплекс І ступеня, ФАП, сільський клуб, сільська бібліотека. На місцевих чорноземах працюють 16 сільськогосподарських підприємств, в адмінмежах села видобуває граніт Тальнівське кар’єроуправління.

 Село наше красиве і квітуче. Справжньою його окрасою є люди. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, вони скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості.

 Не хлібом єдиним живе людина, душа її потребує тепла, кохання, романтики, а іноді хоче і посумувати. Ці всі емоції черпають сили із народного мелосу та української пісні.

 Таміла Василівна зазначила: «В нашому селі здавна підтримувалась і розвивалась художня самодіяльність. На даний час при сільському клубі діє аматорський колектив «Лащів’яночка», який є активним учасникам всіх сільських масових заходів… Особливо хочу відмітити наших юних і талановитих артистів, які сьогодні представляють наше село – це Салієнко Паша, Луцюк Владислав і Піддубняк Софія, яка отримала 3 місце в обласному фестивалі конкурсі «Мистецький дивокрай Черкащини-2018».

  Сільський голова подякувала від себе особисто та від громади села Лащова сільським працівникам культури, самодіяльним артистам за відродження культурних традицій на селі, за те, що діляться багатством своєї душі через українську пісню. Побажала їм здоров’я, натхнення і творчих успіхів та запросила всіх присутніх переглянути концертну програму.

 Після завершення концерту завідувач сектору культури райдержадміністрації Оксана Щербатюк вручила подяку Тальнівської районної ради та Тальнівської районної державної адміністрації  Лащівському сільському голові Дворніковій Тамілі Василівні, депутатам сільської ради, працівникам закладів культури та учасникам художньої самодіяльності за турботу і розвиток культури громади та участь у творчих звітах сільських клубних закладів Тальнівського району за 2018 рік.

                                                         Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись