Творчий звіт Кобринівського СБК

 3 березня 2019 року в Тальнівському районному будинку культури демонстрували свій творчий звіт художні колективи та окремі виконавці Кобринівського сільського будинку культури.

 Перед тим, як розпочати концертну програму до слова запросили сільського голову Юрія Борисовича Книша. Він розповів про історію села, про відомих земляків та зазначив, що села Кобринове та Гуляйка – це велика родина, яка  славиться своєю історією, а особливо працьовитими людьми.

  Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

 Саме успіхами та спільними зусиллями створюється неповторний образ села, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

 Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу.

 Юрій Борисович відмітив, що вагому частку у розвиток сільської громади вносять керівники господарства – депутат обласної ради Анатолій Підгорний та депутат районної ради Олексій Пасєка.

 Сільський голова також подякував подружжю Погорілих - директору сільського будинку культури Сергію Петровичу та завідуючій бібліотекою Ларисі Іванівні за те, що  підготували звітний концерт. Запросив глядачів покуштувати запашний коровай та побажав усім присутнім успішного перегляду та гарного відпочинку.

 Глядачів радували своїми піснями: жіночий вокальний ансамбль, вокальне жіноче тріо, окремі солісти та виконавці, танцювальні колективи.

 Сучасну поезію декламувала Лариса Погоріла, яка активно приймає участь у сільських та районних масових заходах.

  Аплодисменти глядачів линули і на адресу драматичного аматорського колективу (керівник Сергій Погорілий), який у своїй сценці висвітлив актуальні проблеми сучасності. Окремо хочеться сказати гарні слова на адресу дитячого ансамблю ложкарів, яким також керує Сергій Погорілий – цей колектив просто зачарував всіх глядачів.

 Відрадно відзначити, що в концерті поряд із давніми українськими піснями прозвучали твори про Небесну Сотню, про війну на сході України, про мир та кохання.

 На завершення концерту заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак вручила подяку Тальнівської районної ради та Тальнівської районної державної адміністрації  Кобринівському сільському голові Книшу Юрію Борисовичу, депутатам сільської ради, працівникам закладів культури та учасникам художньої самодіяльності за турботу і розвиток культури громади та участь у творчих звітах сільських клубних закладів Тальнівського району за 2018 рік. В якій зазначається: «Ви своєю творчою працею та силою духу даруєте людям задоволення, щастя і радість, а разом з тим засвідчуєте свою любов і повагу до Черкащини, звеличуєте рідну Тальнівщину та всю Україну! Бажаємо Вам чудового настрою, невичерпної енергії, нових звершень і досягнень, здійснення всіх планів і задумів! Добра, Любові, Краси і Миру! Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!»

                                                        Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись