Творчий звіт Глибочківського СБК

  В рамках проведення творчих звітів сільських клубних закладів Тальнівського району в районному будинку культури  24 лютого 2018 року відбувся творчий звіт Глибочківського сільського будинку культури.

   Перед початком звітного концерту до слова запросили сільського голову Мельника Василя Григоровича. У своєму виступі він зазначив: «Шановні глядачі! Сьогодні ми зібралися в цій ошатній залі для того, щоб показати велич українського слова, пісні і творчості загалом. Глибочківська громада плідно працює над розвитком, популяризацією аматорського мистецтва, виховує загальнолюдську культуру, активно залучає людей до джерел народної творчості. Щороку в селі проводиться ряд урочистих заходів та найрізноманітніших свят, які відвідують чимало людей, зацікавлених у культурному та мистецькому розвитку. Це дає поштовх і мотивацію для того, щоб краще рости і розвиватися у різних мистецьких напрямках, отримувати солодкі плоди у вигляді щирих і вдячних людських поглядів та звичайно гучних оплесків. В такі чарівні або навіть магічні моменти згадуються неймовірні слова з уже знайомого всім жителям Глибочка гімну, який написала уродженка села  Галина Ткаченко.

         Рідна Україно, земле материнська,
         Процвітай на радість, щастя і добро,
         Щедрий край Черкаський, сторона Тальнівська,
         Глибочок наш славний – дороге село!
 
         Слався, краю рідний, у віках і в пісні,
         Радість ми поділим, наче коровай,
         В калиновім цвіті, у зеленім листі,
         Глибочок наш рідний, щастям розквітай!»

    Василь Григорович розповів, що  село Глибочок має свій герб та прапор. Побудовано і встановлено пам’ятний знак на честь села, яке було засноване в далекому 1730 році.

   Вже в цьому році  вийшла з друку книга про історію села «Глибочок  над Гірським Тікичем», автор книги Іван Артемович Нерубайський. Презентація книги запланована на березень 2018 року в сільському будинку культури.

  Далі розпочався звітний концерт, линули пісенні мелодії у виконанні дорослих учасників та дітей, а всіх присутніх у залі почастували запашним короваєм від Глибочківської громади.

    Глядачі дружніми оплесками зустрічали кожний художній номер.

   На завершення концерту заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак вручила подяки Тальнівської районної державної адміністрації та Тальнівської районної ради Глибочківському сільському голові Мельнику Василю Григоровичу та директору Глибочківського СБК Науменко Тетяні Олександрівні за активну роботу по відродження національних традицій українського народу, сприяння розвитку аматорського мистецтва, значний особистий внесок в розвиток культури та участь у творчих звітах художніх колективів сільських клубних закладів Тальнівського району за 2017 рік.

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись