Творчий звіт Білашківського сільського будинку культури

         17 лютого 2019 року в Тальнівському районному будинку культури демонстрували свій творчий звіт художні колективи та окремі виконавці Білашківського сільського будинку культури.

    Перед тим, як розпочати концертну програму до слова запросили  сільського голову Любов Степанівну Чмигу. Вона зазначила: «Села Білашки та Левада – це велика родина. Наші земляки – лікарі, вчителі, інженери, тваринники, землероби, які живуть поряд та за межами сіл, але тут пройшло їх босоноге дитинство, роки юності. Наші села охайні, споконвіку славляться неповторною культурною спадщиною та славетною історією, своїми працьовитими людьми.

    Села – єднають всіх жителів нашої громади, пов’язують минуле, сьогодення та майбутнє.

    Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

    Саме успіхами та спільними зусиллями створюється неповторний образ села, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

    Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу».

   Любов Степанівна відмітила, що вагому частку у розвиток села та добробут громади вносять керівники господарства ТОВ «Промінь АА» - директор Анатолій Бараннік  та депутат Черкаської обласної ради Анатолій Скіченко.

    Сільський голова також подякуваладиректорусільського будинку культури Гудзенку Василю Васильовичу, художньому керівнику Гудзенко Вікторії Дмитрівні, завідуючій бібліотекою Федас Лесі Петрівні  за те, що  підготували звітний концерт та побажала усім  присутнім успішного перегляду та гарного відпочинку.

     Глядачів радували своїми піснями: жіночий вокальний ансамбль, вокальне жіноче тріо, солісти Вікторія Гудзенко, Людмила Швайдак, Альона Левицька та інші.

         Неперевершену поезію декламувала найкраща читачка сільської бібліотеки, декламатор поетичних творів та прози Наталія Побережник, яка активно приймає участь у сільських та районних масових заходах.

         Відрадно відзначити, що в концерті поряд із давніми українськими піснями прозвучали твори про Небесну Сотню, про війну на сході України, про мир та кохання.

       На завершення концерту заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак вручила подяку Тальнівської районної ради та Тальнівської районної державної адміністрації  Білашківському сільському голові Чмизі Любові Степанівні, депутатам сільської ради, працівникам закладів культури та учасникам художньої самодіяльності за турботу і розвиток культури громади та участь у творчих звітах сільських клубних закладів Тальнівського району за 2018 рік. В якій зазначається: «Ви своєю творчою працею та силою духу даруєте людям задоволення, щастя і радість, а разом з тим засвідчуєте свою любов і повагу до Черкащини, звеличуєте рідну Тальнівщину та всю Україну! Бажаємо Вам чудового настрою, невичерпної енергії, нових звершень і досягнень, здійснення всіх планів і задумів! Добра, Любові, Краси і Миру! Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!»

                                                        Виконавчий апарат районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись