Творчі звіти Лащівського та Кривоколінського закладів культури

  В районному будинку культури 24 березня 2018 року в рамках проведення творчих звітів сільських клубних закладів Тальнівського району відбулися творчі звіти Лащівського сільського клубу та Кривоколінського сільського будинку культури. 

 Перед початком звітного концерту Лащівського клубу до присутніх звернулася сільський голова Дворнікова Таміла Василівна:

                     «Маленька крапелька великої держави –
Моє село, багато є таких…
      Зазнало лиха, бідувань і слави
    Воно живе і вічно буде жить!

 Село Лащова – це мальовнича краплинка Черкащини, яке розкинулось на дивовижних пагорбах Гірського Тікича. Де неповторні безкраї простори з першого погляду та назавжди зачаровують своєю самобутньою неповторною красою. Солодке повітря сповнене пахощами цілющих трав, казкова річка, яри та долини огортають особливою життєдайною енергетикою, завдяки  якій з’являється відчуття душевної рівноваги, зникають тривоги буденного життя.

  Село наше красиве і квітуче. Справжньою його окрасою є люди. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, вони скромні і працьовиті та не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості.»

 Таміла Василівна поіменно назвала учасників художньої самодіяльності Лащівського клубу та зазначила, що організувала всіх, надихнула завзятий працівник  культури, завідуюча сільським клубом Світлана Лісова. Завдяки їй відновлено роботу фольклорного колективу, який вже брав участь у районних заходах. Гідно представляє рідне село талановита зірочка – Софія Піддубняк, яка брала участь у районному конкурсі «Мамо рідна, ти моя молитва», конкурсі патріотичної пісні «Пісні мого серця», де виборола І місце та в обласному фестивалі патріотичної пісні «Свою Україну любіть», за участь в якому отримала диплом глядацьких симпатій, а також була учасником Всеукраїнського конкурсу «ПерлинаFest» в м. Києві.

 Сільський голова подякувала підприємцям села, які надають посильну допомогу на розвиток культури села. Відмітила Костянтина Піддубняка та Анатолія Ковальова – депутата районної ради, які в минулому році закупили вишиті сорочки для учасників художньої самодіяльності та акустичну апаратуру для сільського клубу. Від громади села, Таміла Василівна подякувала сільським працівникам культури, самодіяльним артистам, небайдужим спонсорам за відродження культурних традицій на селі, за те, що діляться багатством своєї душі через українську пісню та запросила всіх присутніх переглянути концертну програму.

         Другими виступали самодіяльні артисти із села Криві Коліна.
         Моє село. Квітуче, мальовниче…
         Моя навіки рідна сторона.
         Несе у далич води красень Тікич,
         Коліна своїм плесом огина.
         І завдяки отим петлянням-згинам
         Іще в орійські хліборобські дні
         Постали у степу Криві Коліна,
         Такі у світі всенькому одні.
         Крутівка, Шпиль, Левада, Панська Круча
         І Рашине цілюще джерело.
         Хто стверджує, що назва в нас не звучна.
         Нічого той не знає про село.                       

                                                                               Вікторія Панщанна

  Такими словами своїх односельців  розпочала свій виступ сільський голова Кривоколінської сільської ради Дяченко Ольга Михайлівна. Вона розповіла, що в селі живуть неординарні люди, умілі будівничі і господарники, які ще й багаті духовно.

 Ольга Михайлівна відмітила, що концертну програму буде демонструвати народний аматорський хор «Яблуневий цвіт», керівник Віктор Баранов. Вона відзначила найстаршого учасника колективу – Олександра Пироженка, якому нині 82 роки та подякувала меценату, благодійнику, жителю села Володимиру Мовчану за фінансову підтримку колективу.  Приємно зазначити, що сільський голова теж є учасницею хору.

 Глядачі отримали позитивні враження та гарний настрій від перегляду концертів.

  На завершення концертів заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак вручила подяки Тальнівської районної державної адміністрації та Тальнівської районної ради Лащівському сільському голові Тамілі Дворніковій та завідувачу Лащівським сільським клубом Світлані Лісовій, а також Кривоколінському сільському голові Ользі Дяченко та директору сільського будинку культури Віталію Сивоконю за активну роботу по відродження національних традицій українського народу, сприяння розвитку аматорського мистецтва, значний особистий внесок в розвиток культури та участь у творчих звітах художніх колективів сільських клубних закладів Тальнівського району за 2017 рік. Працівники районного будинку культури відзначили Дипломом Софію Піддубняк, учасницю художньої самодіяльності Лащівського клубу за участь у Всеукраїнському конкурсі «Перлина Fest» в м. Києві.

 

                                                        Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись