Творчі звіти Гордашівського та Мошурівського сільських клубних закладів

  В районному будинку культури 31 березня 2018 року в рамках проведення творчих звітів сільських клубних закладів Тальнівського району відбулися звітні концерти Гордашівського та Мошурівського сільських будинків культури. 

  Свій концерт гордашівські артисти розпочали виступом народного аматорського ансамблю української пісні «Поріччя», керівник Анатолій Ноздровський, у виконанні якого прозвучало цілий ряд пісень «Ой на горі, на високій», «Гордашівська вітальна», «Біля річки», «Гуляв я три роки» та ін. Глядачі довго аплодували родинному дуету Голубів, Ігорю Добріяну, який читав гумор Павла Глазового, фольклорному ансамблю «Джураївна», гурту «Козацькі переспіви». А на завершення всі учасники концерту виконали пісню «Реве та стогне Дніпр широкий» на слова великого сина українського народу, Кобзаря, пророка, нашого земляка Тараса Григоровича Шевченка. Присутні в залі цей твір слухали стоячи …

 В. о. старости села Гордашівка Петро Павлович Царенко щиро подякував артистам та зазначив, що значну фінансову підтримку для розвитку художніх колективів села надає депутат обласної ради Анатолій Вікторович Підгорний.

  Другими виступали самодіяльні артисти із села Мошурів. Мошурівські артисти запропонували глядачам різноманітну програму: танцювальні номери відомого дитячого хореографічного колективу «Арабеск», пісні у виконанні дуету Ірини та Віталія Фурсів, квартету, ансамблю та окремих виконавців. Грали троїсті музики, і звучала мелодія саксофону у виконанні Юрія Горба.

  Завершили свій концерт аматори із Мошурова виступом духового оркестру та запросили на сцену сільського голову с. Мошурів Наталію Петрівну Пономаренко, яка детально із любов’ю розповіла про своє рідне село, про його давню історію, про першу згадку , яка датується ще 1545 роком. Та насправді село набагато стародавніше, на його території знайдено 3 поселення Трипільської культури.

  Нині в селі повноцінно функціонують: відділення зв’язку, сільська рада, бібліотека, сільський будинок культури, дитячий садок (в якому вже черга на відвідування), школа, філіал музичної школи. Працюють: КП «Темп», консервний завод, Мошурівська хлібопекарня, знана на всю округу запашними хлібами та хлібобулочними виробами, якими з радістю почастували присутніх у залі глядачів.

   Наталія Петрівна завершила свій виступ віршованими рядками:

Живуть в злагоді й мирі
Люди добрі і щирі
І труда не жаліють, щоб красу зберегти
Ти у мене єдина – дорога Батьківщина,
І села, як Мошурів, важко в світі знайти.
Рідний батьківський краю
Я про тебе співаю
Попри всі негаразди, ти досягнеш мети
Ти у мене єдина, дорога Батьківщино,
То ж і щастя і горе
Будем разом нести.

   На завершення концертів заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак вручила подяки Тальнівської районної державної адміністрації та Тальнівської районної ради  в. о. старости села Гордашівка Петру Царенку та директору Гордашівського сільського будинку культури Анатолію Ноздровському, а також Мошурівському сільському голові Наталії Пономаренко та директору Мошурівського сільського будинку культури Віталію Фурсі за активну роботу по відродження національних традицій українського народу, сприяння розвитку аматорського мистецтва, значний особистий внесок в розвиток культури та участь у творчих звітах художніх колективів сільських клубних закладів Тальнівського району за  2017 рік.

                                                                                                                                                                          Виконавчий апарат районної ради                                                                         

Повернутись