Тут живе добро і щирість

  Сьогодні з нагоди свята Дня захисту дітей керівники району відвідали Тальнівський районний центр соціальної реабілітації дітей.

 Голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова районної ради Валентина Любомська і начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко привітали вихованців Центру із їхнім святом і вручили солодкі подарунки.

 Також подякували вихователям Центру на чолі із директором Людмилою Павловою за їхню щоденну турботу і працю.

   Василь Клименко відзначив:

  • Діти роблять наше життя цікавим, наповнюють його радістю і щастям. А ми, дорослі, маємо робити все, аби їхнє дитинство було безхмарним і, найголовніше, мирним.

Валентина Любомська  подякувала батькам за їхнє терпіння, любов і віру у своїх діток,  вчителям за добро і щирість. Побажала дітям залишатися собою і щоб їхні  оченята завжди сяяли щастям, як сьогодні.

Тетяна Маринченко відзначила, що у цей день заклад відзначає ще й свій день народження.

  • Це наше дітище, яке ми щодень творимо своїми думками, справами і серцем. Творимо завдяки вам, дітки. Дякую колективу, який вкладає у свою справу любов і ніжність, тепло і турботу.

  І це відчуваєш, щойно переступивши поріг закладу. Тут, дійсно, живе неймовірна щирість і віра в краще. Нехай збуваються усі дитячі мрії і бажання!

Фотозвіт

Повернутись