Турнір Черкаської федерації боксу

  16 травня 2018 року голова районної ради Валентина Любомська взяла участь у проведенні в с. Мошурів боксерського турніру, який представляла Черкаська федерація боксу. Турнір проходив за участю наших земляків - боксерів Тальнівщини та гостей із Київської області.

  Глядачі переглянули захоплюючі поєдинки юних боксерів, яких знають не тільки в нашій області, а також за її межами.

 Головні спонсори заходу – депутат Черкаської обласної ради Підгорний Анатолій Вікторович, виконавчий комітет Мошурівської сільської ради і керівник ТОВ «Корсунське» Безушко Дмитро Юрійович.   

  Завдячуючи молодому та талановитому тренеру Бабою Івану Васильовичу наші боксери відомі не лише на Тальнівщині та області,ай навіть за межами України.

  Тальнівщина  пишається іменами боксерів, які прославляють свій край, це: Панько Роман і Штангей Олександр чемпіони України серед школярів 2017 року в місті Бердянськ Запорізької області. Благовісний Юрій та Цимбал Олексій бронзові призери чемпіонату України, ці хлопці виконали норматив кандидата в майстри спорту.

  З вітальним словом до всіх присутніх звернулася голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська та Мошурівський сільський голова Наталія Пономаренко, які побажали учасникам змагань великих здобутків та нових перемог. Гостей із Київщини привітали запашним короваєм із щедрих Мошурівських ланів.

  Після проведення боксерських матчів Валентина Олександрівна та Наталія Петрівна  вручити нагороди переможцям.

  Боксерське свято завершилося. Попереду нові тренування, участь у змагання та перемоги.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись