Тематичний концерт в районному будинку культури

„У кожного є речі, дорожчі за життя. І в цьому ми єдині“ – ці проникливі слова стали лейтмотивом урочистих заходів з нагоди Дня пам'яті та примирення і 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

         У заходах, що відбулися 8 травня у районному будинку культури, взяли участь керівники району, депутати різних рівнів, ветерани, представники громадських організацій, молодь, школярі.

         У літопис великої Перемоги навічно вписані імена тисяч і тисяч славних синів і дочок України. Воювали вони на різних фронтах, виборюючи Перемогу – одну на всіх. Багато хто загинув під час визволення нашої землі.

         Історія визволення України, як і всієї війни, писалася доблестю і самопожертвою воїнів, серед яких сотні наших земляків-тальнівчан.

         Як би не змінювалося життя, скільки б літ не минуло – але подвиг захисників нетлінний, навік залишиться прикладом героїзму і любові до рідної землі.

         Трепетним і символічним був виступ народного аматорського хору ветеранів війни і праці „Хлопці ого-го“.

         Пам'ять вічна… Вона дивиться на нас із старих фотографій, тих речей, які зберігають колишні фронтовики, їх рідні, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії.

         І сьогоднішній захід – ще одне тому підтвердження. Тут переплелися героїчне минуле і сьогодення, досвід ветеранів і завзяття молоді, спогади і нові надії.

         Ми бережемо в серцях світлу пам'ять. Вшановуючи подвиг ветеранів, з вірою в серці дивимося у завтрашній день.

 

Фотозвіт

Повернутись