Тальнівщина зустрічала воїна АТО

   16 вересня о 12 годині дня наші земляки радо зустрічали повернення до рідного міста Тальне воїна АТО, учасника бойових дій на сході України бійця 128-мої гірсько-піхотної бригади Дмитра Констянтиновича Шкоду. Щоб зустріти та привітати героя на автостанції зібрались друзі та рідні, які з нетерпінням чекали автобус, в якому приїде Дмитро.

  Тепло, по-домашньому за свого сина раділи рідні та близькі: вся його велика родина. На зустріч приїхали бойові-побратими учасники АТО Сергій Шкляренко та Віталій Чалий, волонтери Тетяна Буга та Леся Гончар, подруга Галина Ракоца, які щиро вітали з поверненням нашого земляка на рідну землю.

  Героїзм та мужність Дмитра вражає, на війні він ще з 2014 року з першої хвилі мобілізації. Після чого ще 3 рази підписував контракт із збройними силами України. Побував в багатьох гарячих точках Донбасу, зокрема в Авдіївській промисловій зоні, де мужньо боровся з ворогом.

  Від апарату районної ради  бажаємо хороброму воїну добра, удачі, миру, здоров’я і нехай в його серці завжди живе незламний козацький дух.

Фотозвіт

Повернутись