Тальнівщина знову прощається із загиблим Героєм

    29 січня 2017 року страшна звістка сколихнула всю Тальнівщину. Загинув наш земляк, учасник бойових дій, ще зовсім молода людина - Оверченко Дмитро Олександрович, якому щойно виповнилось 28 років.

    Сьогодні, 1 лютого 2017 року, на Майдані Незалежності в м. Києві відбулось прощання із загиблими Героями Авдіївської промзони, мужніми і світлими воїнами нашої України, серед яких був і Дмитро Оверченко. В складі Тальнівської делегації вшанували пам’ять Героїв АТО голова райдержадміністрації Василь Клименко, військовий комісар Валерій Кудла, представники від спілки учасників АТО Василь Данилюк, Сергій Шкляренко, Олександр Шалапута та голова «Самооборони Тальнівщини» Володимир Швець.

   З великою повагою і почуттям глибокого суму жителі сіл Поташі, Мошурова, Білашок, Тальянок, Легедзиного, ставши на коліна та схиливши голови зустрічали Героя на рідній землі. У супроводі делегації Дмитра привезли до Стелли загиблих Героїв Тальнівщини. Голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська, міський голова Олексій Юрченко, волонтери Тальнівщини та сотні жителів нашого міста живим коридором з державними прапорами та свічками скорботи вшанували пам’ять Героя.

   Біля пам’ятника «Небесної Сотні» священнослужителі УПЦ Київського патріархату Отець Михайло та Отець Андрій відправили панахиду за загиблим, після чого відбулося прощання побратимів та друзів з Героєм України.

   Працівники апарату та депутатський корпус районної ради глибоко сумують з приводу тяжкої втрати нашого земляка та висловлюють співчуття його рідним та близьким.

   Дмитро – будучи світлою і доброю людиною, не вагаючись став на захист своєї Батьківщини і до останнього подиху залишався патріотом своєї країни, заплативши за неї найдорожчу ціну – власне життя.

   Герої не вмирають!

             Вічна пам’ять вірним синам України! 

Фотозвіт

Повернутись