Тальнівщина вшанувала Героїв Небесної Сотні

   В залі Тальнівського районного Будинку культури 20 лютого знову залунали слова лемківської реквієм-пісні «Пливе кача» в знак вшанування світлої пам’яті невинно убієнних Героїв Небесної Сотні.

    Захід розпочався хвилиною мовчання.

   Цими днями минає рік з моменту трагічних подій на Майдані в Києві. На жаль, три дні у лютому – 18,19,20-те – стали початком кривавих подій в нашій державі. З перемогою Революції Гідності, поваленням режиму Януковича в Україну прийшла нова, ще більша біда – це агресія з сторони сусіда. Ось уже майже рік щоденно Небесна Сотня поповнюється новими Героями.

    Благодійний концерт-реквієм пройшов у спогадах про події на Євромайдані. Для присутніх продемонстрували короткі відеоролики з тих часів, а також перед тальнівчанами виступили місцеві сольні виконавці та колективи із тематичними піснями, які оспівували сумні, але доленосні події для України, читали як власну, так і народну поезію про Майдан та АТО.

  Зібрані кошти від благодійного концерту-реквієму передано активісту волонтерського руху на Тальнівщині благочинному  храму  Первоапостольних святих Петра  і  Павла отцю Михайлу.

  На завершення отець Михайло відправив поминальну панахиду.

Фотозвіт

Повернутись