Тальнівщина відзначила День медичного працівника

   17 червня 2016 року в приміщенні Тальнівського районного Будинку культури відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника. В історії медицини району завжди було чимало авторитетних лікарів, уважних і турботливих сестер і фельдшерів - справжніх подвижників, самовідданих своєму професійному обов'язку і покликанню.

  Медиків району прийшли привітати голова районної ради Валентина Любомська, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, в. о. міського голови, секретар міської ради Ірина Топтун та вручили Почесні Грамоти.

  Валентина Любомська від імені депутатів районної ради, від усіх жителів Тальнівщини подякувати медикам району за благородну і нелегку працю, відданість обраній професії і запевнила, що районна рада спільно з органами місцевого самоврядування завжди будуть підтримувати галузь медицини.

  Цього року День медичного працівника співпадає із релігійним святом – Днем святої Трійці. Голова районної ради тепло і сердечно привітала всіх із професійним святомта Днем святої Трійці! Бажала здоров'я, оптимізму, впевненості у завтрашньому дні, благополуччя і достатку! 

Фотозвіт

Повернутись